Ízetlen Bishop

nálam elég az ss 28ga, 2.5mm-es coil-ba a cotton cloud’s pont félbeszedve…pedig dl tank, 24mm-es átmérő

Legalább 10 tank fogyott el. Már tényleg szinte mindent próbáltam. Talán még mindíg túl sok a vatta.
Az 1.2 pin van benne. Ki sem vettem belőle. Úgy használom ahogy a dobozban volt.

Köszi. Feltétlenül megnézem.

Nekem is elég. Csak íze nincs

Akkor passz, ennek így elvileg mennie kell…ha más nem, add el és vegyél egy bájkát, az lesz a tuti, biztosan. :rofl:

Sajnos ilyenek vannak, nem véletlen, hogy 10 véper 10 tankra esküszik.

Komolyan elgondolkodtam másik tankon. Mondjuk a By-Ka azért ragadt meg, mert valaki azt írta nem egy th-s tank. Én meg nem szeretem ha szakítja a torkom. :smiley:

A Bishop sem egy th bajnok,viszont 5mg nikotinnal most khm…hát izé:grin:elég 3-4 szívás most :joy:

Ez igaz. Én 6-ost szívok de még nem éreztem úgy hogy inkább most leteszem.

Mennyire van megemelve a coil? Mert nekem, ha kicsit magasabb, már nem olyan mint kéne. Ha tekerek, a csavarhúzót belefektetem a vatta helyére, nekem így a legjobb ízre es gőzre is. Ja és nekem 2es magon van. Így elég a Cotton Cloud’s fele is.

3 kedvelés

Azért az is lehet ,hogy neked nem jön be a Bishop van ilyen nekem is van pár rta ami nem jön be mások meg szeretik…ez ilyen…

3 kedvelés

Gondoltam rá, hogy megpróbálom 2 mm-es magon.
Az is lehet hogy magasan van. Igazából ezt nem is figyeltem.
Reggel ha hazamegyek meg is próbálom. Úgyis újra kell építenem mert tegnap mérgemben kibeleztem aztán elmostam. Köszi szépen.

1 kedvelés

Gondoltam erre is. Csak ez így elég nagy csalódás. Pláne hogy sokat vártam tőle. Tényleg mindenhol azt hallom, hogy bezzeg egy jó RTA. Annak nincs párja. Aztán egy Vandy Vape Rhino pod agyonveri ízben, liqvidfogyasztásban meg nagyjából mindenben. Egy 8000 Forintos pod a 900 Forintos porlasztójával. Pedig tényleg 2 hétig olvastam utána, hogy mi legyen. Végig játszottam a Berserker V3 - tól a By-Ka meg Dwarv klónokig mindent. Mindegy. Még próbálkozom, aztán meglátjuk.

Ez így van sajnos jó pár rta megfordul az embernél mire talál egy jót…rengeteg van előbb utóbb meg lesz…

A podok sem globálisan szarok. Meg az rtak sem mindenben a legjobbak. Lehet vannak olyan ízek, ahol a pod nincs hátrányban egy rtaval szemben, mondjuk a gyümisek között. Viszont ebbe nem 900 egy pori, hanem 10. Ez már nem mind1. Én is eladtam vagy 40 rtat, ne aggódj, köztük a bishopot is. De volt itt olyan tag, akinek a byka semmi extra. Próbálgatni kell, ha nem, akkor következő.

1 kedvelés

Látod. Ötletek vannak :smiley: Még játszok vele, hátha csak annyira rágörcsöltem, hogy észre sem vettem hol a hiba. Aztán ha nem, akkor nézek mást.

1 kedvelés

Próbáld meg 2-es magon 6 menet 0,8-0,9 ohm között 11-14watt. Ott adnia kell ha jó a leves.

4 kedvelés

Köszi szépen! Reggel egyből ezzel kezdem.



Sziasztok! Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
Megjöttek az ízek! Már most sokkal jobb, mint a porlasztós cuccokkal. Pedig még csak fél tank fogyott.
Nagyon köszönöm mindenkinek.
Mostmár jöhetnek a dohányos aromák! :smiley:

7 kedvelés

Rohanok én is :running_man::running_man::running_man:, és ezt kipróbálom :kissing_heart:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.