Bishop gondok!

Sziasztok! Pár napja Bishop tulaj lettem, de még mindig nem tudtam normálisan megtekerni. A gondom az, hogy pár pofekeles után kezdek szárazat szívni, próbáltam kevesebb vattaval, többel, rövidebbre vágni hosszabbra hagyni, gèrbe vágva, borzolva, de a végeredmény mindig ugyan az. Ízre tényleg jó ahogy mondják, persze amíg nem kezd megègni. Gőzben is elég gyeszura. A Dwarvom se igényel sok vattát, de telt gőzöket ad. Adok még neki egy esélyt hátha tud itt valaki jó vattazasi technikát a Bishophoz, aztán vagy földhöz vágom vagy túl adok rajta. Még annyi, hogy a tekerést is próbáltam több kevesebb menetezessel, 1-1,1Ohm körüli az ellenállásom amit 12-13 watton kezelek. Köszönöm a segítséget!

4 kedvelés

esetleg dobj fel képeket…aztán majd megszakértik akik használnak Bishop-ot

Kb így. Ennek jónak kell lennie.
Ez most 1.10 ohm
28 GA kanthal 2.5 magon 6 tekerés

8 kedvelés

Szia! 70/30as alappal használod vagy50/50?Gondoltam még erre is, hogy lehet ez a gond

Nekem ilyen, mióta kaptam azóta ezt tekerem bele és szuper. :slightly_smiling_face:

Szintén 28-as kanthal, csak ez 5 menet, 2.5ös magon. A vatta Vapefly Cotton Cloud’s, szerintem a legjobb vatta MTL-re. :slightly_smiling_face:

Ha SS-ből hoztál össze 1 ohm-ot (a 12-13 wattból gondolom, ha tévedek bocsi) akkor azért kapsz szárazat mert gyorsan párologtat. Ebbe a kanthal a legjobb úgy gondolom, persze függ az AFC-től is, hogy melyik van benne. Nekem a kanthal csak 9 wattot kér, de friss tekeréssel még 8 watt volt.

10 kedvelés

50/50-es 9watt

1 kedvelés

Akkor szerintem 50/50alappal és kanthal huzallal is ki fogom próbálni :blush:

1 kedvelés

Ni80 28Ga-val tekertem, most délelőtt 2magon tekertem meg Super Sorb vattaval, de még eddig nem szívtam szárazat, nem értem 2,5 magon miért csinálja ezt.

1 kedvelés

A Ni80 is gyorsan izzik, ebben a tankban nincs sok levegő, bár én a 2. legkisebbel használom. Ahogy jött, az úgy van, így nem is tudom hányás AFC. :flushed: De ez nem bírná az SS-t azt bizton tudom. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

1,2 afc-vel van gyárilag

2 kedvelés

esetleg levegő pin? 2x1 van benne 2,5 magon tekerve sorb-bal, nekem is ilyenem még nem volt :flushed:

2db 1,2 afc van benne

Köszönöm az infót. :blush:

2 kedvelés

Köszönöm a segítségeteket :hugs::hugs::hugs:

Vègre sikerült a Bishopot normálisan megepiteni, Kinga tanácsára Cotton clouds vattaval semmi szárazat nem szivtam vele :+1::grin:

4 kedvelés

Örülök, hogy sikerült! :blush:

5 kedvelés

Másnak is ajánlottuk másik tankhoz ezt a vattát, van is neki, de nem szánta rá magát…előbb tette félre a tankot és vesz Bishop-ot :slightly_smiling_face: Van mikor a drágább vatták sz@rt sem érnek. Jól tetted, hogy te legalább adtál esélyt neki :+1: más meg azt csinál amit akar :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

bp mods pro vape is jó nekem

2 kedvelés