Bishop mtl rta

Sziasztok ! Veletek beszélgetve végül heszereztem egy új Bishop MTL RTA t . Kaptam barátomtól egy drag X prot nagy aksival ajándékba így ez tökéletesen meg tudja hajtani a bishop ot. Vandyvape mtl előre gyártott tekerést vettem hozza 0.25 mm 0.7 ellenállás …legalábbis ennyinek kéne lennie de néztem a videókat és próbálom úgy fel rakni de nekem valahogy mindig 0.3 -0.45 jön össze belőle Nemtudom mit rontok el mert haverom ugyanezt a tekerést amikor fel rakja neki 0.6-0.7 köze esik ahogy kell …Vapefly firebolt vattát vettem hozza a vattázás se sikerül túl jól , ez a vatta 3mm es ez lehet gond , hogy nem 2.5 mm vattát vettem hozza ? Az ize borzasztó kb nem is érzem es nyomja a dryhit eket aztán meg is ég a vatta .Mit ronthatok el ennyire ?

1 kedvelés

Szia Dávid,

először is egy képet dobjál ide.

1 kedvelés

Szia,

Ezek a podmod-ok 510 adapterrel néha tudnak rosszalkodni. Nem a legjobb megoldás, néha nincs meg a tokeletes kontakt. A haverod milyen géppel nézi ugyan azt a tekerest? Ezt a “tökéletesen meg tudja hajtani” dolgot nem venném biztosra.

3 kedvelés

Nekem px80 volt mágneses 510-zel, lepkefing volt…

Szia! Valami nem jó a matekba. Ha előre gyártott tekerést használsz ekkora eltérés nem lehet. 3mm-es vattából elég jól le kell szedni, mert ha azt rakod a tekerésbe akkor ott pikk-pakk száraz van meg égés. A legnagyobb probléma szerintem, hogy előre gyártott fordított tekerés nincs.

3 kedvelés

Szerintem is nem erre van tekerve, hanem arra. :grin:

1 kedvelés