Ismét kezdő Vaper

Sziasztok!

Szeretnék újra a gőzök útjára térni. Most lett igazán elegem az analógból amióta újra fizikai munkát végzek és nem bírom tüdővel.

Kb 3-4 éve neki fogtam a vapelésnek, akkor egy Ammit mtl tankot szorongattam, tetszett de a sűrű vattázások, coilozás már kiidegelt, édes liquideket szeretem és egyiket sem bírta a vatta mindig lekorlomta.

Most gondolkodom egy Vaporesso target 200 +itank megrendelésén, tudom ez porlasztós de mennyire ajánlanátok nekem ezt a kitet a visszatéréshez? Számomra fontos az íz és a gőz is. A keret kb 30k plusz aksi meg ilyenek.

Előre is köszi a válaszokat!

3 kedvelés

Üdv itt :slightly_smiling_face:
Írtad, hogy a kokszolós desszerteket szereted…én így öntökönrúgásnak gondolnék egy bármilyen porlasztós szettet. Főleg, ha már próbáltál is vattázni, tekerni.
Az édes desszerteknél az is baj ám, hogy hamar felborul az ízük telített vattánál.

6 kedvelés

Akkor összeomolhat a világ bennem és nem igaz az, hogy a mai lötyik nem koxolnak? :sweat_smile:
A dinner lady lemon tart és mango volt a kedvencem, ezekkel koxolt rendesen az ammit.

2 kedvelés

Ami nem kokszol, abban nincs is olyanösdzetevő…szóval nem finom.
A kevésbé kokszolós desszertjeim vacakabbak/gyengébbek is.

3 kedvelés

Illetve, szerinted létezik olyan édes lötyi amivel ez a porlasztós kit jó választás? Köszi, hogy válaszoltál az előzőre!

2 kedvelés

Nehéz a válasz, mert az ízlésre nem lehet tippet adni.
Gyümölcs kevéssé kokszol, vaníliás levedek is. De ahol már jön bele karamell, csoki, itt mindig probléma.
De az egyedi ízlésedre nincs tippem :slightly_smiling_face:
Én a markáns desszerteket szeretem, karamell, csoki stb. is akad benne. Vattacsere 2-3 naponta, tekerés 2 hetente.
A Tabak Royal Gold levesemmel Provident hitelre vehetném ötösével a porlasztót :grin:

7 kedvelés

Megkérdezhetem, hogy milyen kitet használsz? Igazából nem bánom ha tekergetnem kell vagy vattázni, mondjuk az ammitnál én úgy gondolom nagyon körülményes volt a vattázás mindig, ez szerinted másabb lehet egy komolyabb kazánnal?

4 kedvelés

Ammit, Berserker, Kayfun Prime, Dvarw és Dvarw FL, Expromizer v4, Expromizer v5, Byka v9… hirtelen ennyi.
Nem vész a vattázás, bele lehet jönni.

3 kedvelés

Az nem túl bíztató ha az Ammit-ot körülményesnek találtad…mivel egyszerű mint a fa ék :slight_smile: Deck széleihez vágva, nem kell vastagon vattázva agyontömni, pláne ha pl 70vg/30pg-s liquidet használsz…kicsit mozoghat a tekerésben…én még ki is bolyhozom, de csak megszokásból. Az Ammit pont azért szuper mert fizikailag nem tud megfolyni…én ajánlom.

2 kedvelés