Írj véleményt az Európai Bizottságnak a dohányzás visszaszorításáról

Siralmas a helyzet ami ezzel szemben van most :frowning: Nem hogy hallatjuk inkább mélyen kussoltunk az egészről sajnos :open_mouth: és most várom a negatív kommentek-et erre a posztra . Én amit tudtam szerintem megtetem volt olyan hogy emberkéket alítottam meg az utcán elmondtam mivan ,fingjuk nem volt az egészről az estek 90 % ban . Megmutattam hol mit kéne ki tölteni ,és sokkan elötem csinálták végig . Tőlem ennyi telet most

4 kedvelés

Szerintem nincs itt semmi extra, eddig is ez volt :grin: Most az EB miatt (na ezt fogja meg a motor :sweat_smile: ) nyafognak kicsit aztán ennyi. Ez a szellem már kint van a palackból, vatta, huzal, alap, aroma mindig lesz, nikotin meg eddig sem volt ugye. :rofl:

5 kedvelés

Sajnos… Minden szintén nagyon nagyon kevés ez a ~24.000 beküldött vélemény. Még ha csak Magyarországot néznénk is többre számíthatnánk… nem, hogy összesen. :pensive:

Azt hiszem ez a statisztika közel véglegesnek mondható és nem tudom mit mondjak… bárhogy nézzük elkeserítő. De hiszem azt, hogy minden vélemény számít és hiszek abban is, hogy hátha a fejesek is átértékelnek néhány dolgot ezek alapján. Ha már csak annyit érünk el, hogy nem veszik egy kalap alá a dohányzással és megindul egyfajta kommunikáció a vape képviselőivel, akkor is jobb lesz a helyzetünk remélhetőleg. :crossed_fingers:

7 kedvelés

Néztem őket én is de csak pislogtam az elején volt egy kis megindulás ,aztán mint ha megált volna az egész :frowning: De mondjuk lehet hogy azt mondjátok faszság lett volna ez egész de én csak a liquid city röl kaptam levelet . A csehek és a franciák szartak az egészbe ami meglepő . Két neves boltja van mind a két országnak . Én azt csináltam volna hogy a fő oldalt le csereéltem volna a pi… a kérdő ívre. Valami bonuszt adtam volna annak aki kitölti . De nem ez történt :frowning:

3 kedvelés

A románok viszont nagyon belehúztak !
Féltik az állítólag finom aromáikat is :blush:

6 kedvelés

Respect nekik :smiley:

4 kedvelés

A látottak alapján tökéletesen illik ide eme kép, ismét… :confused:

letöltés.jpeg

4 kedvelés

Van is mit :slightly_smiling_face:

A jóról mindig könnyebb nyilatkozni és több embert megmozgat, mint egy már reményvesztett társadalmat. Ott még más a helyzet. Vannak vape shopok stb… :slightly_smiling_face: Közülük legtöbben kb azt írták, hogy minden jó úgy ahogy van, hogy mennyire jó, hogy ilyen könnyű hozzájutni és így támogatják. Nem kell változás és egyébként ott ezzel kapcsolatban nem is.

Pl.: emagon is gond nélkül lehet árulni…

Illetve van itt egy jó kis cikk a Vaper’s Paradise vape shop tulajával az ottani helyzetről. Érdekes egyébként megéri elolvasni :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Erről hogy-hogy nem tudtam :flushed:elolvastam és azt hiszem már a webshopjukat nézem :grin:
Köszönöm :hugs:

4 kedvelés

„Mindenképpen. Ma már nem tarthatod ki a termékeket az emberek kezéből. Ha valaki akar valamit, meg fogja találni a módját, hogy megszerezze, és mára tudnunk kell, hogy ha valakinek azt mondjuk, hogy egy termék illegális, az csak még jobban akarja azt.”

BENE VOLT A VARÁZS MONDAT !

5 kedvelés

Kitöltve , nyilvános . Még a hónap elején :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Sajnos lemaradtam erről a petícióról pedig kitöltöttem volna. Borzasztó hogy még ezt a kis szabadságot sem akarja a dohánylobbi engedni. Nem tudom Eu szerte mennyi gőzölő lehet de én a saját környezetemben még mindig jócskán több analógozót látok mint villanyost. Bár még csak most tértem meg én is, de komoly aggodalommal tekintek elébe 2023-nak.

6 kedvelés