Írj véleményt az Európai Bizottságnak a dohányzás visszaszorításáról

Sziasztok! :slight_smile:

Az Európai Bizottság most kivételesen kíváncsi a MI véleményünkre is a dohányzás visszaszorításával kapcsoltaban! Ez azért fontos számunkra, mert a “dohányzásba” az e-cigizés is bele foglaltatik a Bizottság szemében!

A kezdeményezés összegzésében ez áll:

A feltörekvő termékek gyors térnyerése és a közelmúlt technikai fejlődése fényében a Bizottság értékelni fogja a dohányzás visszaszorítására vonatkozó jogszabályi keretet, nevezetesen a termékszabályozást és a reklámozást, a promóciót és a szponzorálást, az egyéb kapcsolódó dohányzás-ellenőrzési politikák tágabb összefüggésében. Ez az értékelés azt fogja felmérni, hogy a keretrendszer milyen mértékben teljesítette céljait, és képes-e 2040-ig támogatni a „dohánymentes nemzedéket”, amint azt az európai rákellenes tervben bejelentették.

Ha kattintasz az alant található linkre, ott egy kis görgetés után lesz egy Véleménynyilvánítás gomb. Az után vagy beregisztrálsz a Bizottság oldalára, vagy kiválaszthatsz egy közösségi platform, vagy akár Google bejelentkezést is. (Én a Google-el jelentkeztem be.) Majd beléptet, és ismét meg kell keresned a Véleménynyilvánítás gombot. Itt már egyértelmű a dolog…Miután leírtad a véleményedet, alatta annál a résznél, hogy milyen minőségben nyilvánítasz véleményt, ott válaszd az uniós polgár lehetőséget, majd a származási országnál magyarorszagot! Végül a hozzájárulásodat kell adnod, hogy a neveddel jelenítsék meg a véleményedet. De fentebb választhatod a névtelenséget is. :slight_smile:

Segítsd a közös ügyet!

Köszönjük! :kissing_heart: További szép estét mindenkinek! :hugs:

29 kedvelés

Kitöltve :wink:

8 kedvelés

Kitöltve…:slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Naná, hogy kitöltve :wink:

7 kedvelés

Töltsétek!!! :+1:t2:

6 kedvelés

Persze hogy kitöltöttem ! :dash::ok_hand::fist_right::fist_left: :vaperina:

5 kedvelés

Beléptem, kitöltötem, benyújtottam.
Mostantól nem lehet senkiben kétség… :kissing: :dash: :dash: :dash: :+1:

  • Töltekezettek Ti is!!! :index_pointing_at_the_viewer: :sunglasses:
8 kedvelés

Kitöltöttem​:facepunch:t2::dash:

7 kedvelés

+1 vélemény. :dash: :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Eljutott oda a világ, hogy mindaz (nem csak az e-cigi) amitől ezek a sátánfattyak óvni próbálnak az nekünk jó…és szkeptikus vagyok abban, hogy meggátolhatnánk őket pusztán írásban, szavakkal. Persze semmibe sem kerül véleményt írni, de látni kell, hogy eddig max azt értük el, hogy megvitatásra terjesztették és úgy söpörték félre. Hazudnak és az érdekeik szerint történnek a dolgok…lásd pl a Covid elleni mérgek ránkerőltetése vagy most az orosz embargók ügyében. Sajnos a kormányunk nem megy mindennel szembe és a vépelés pont ilyen. Szóval jóra én nem számítok…ezért 5évnyi nikotin adag folyamatosan betárazva mélyhűtőben figyel. Ezt ajánlom nektek is.

8 kedvelés

Azt tesszük amit lehet. Sajnos, csak ennyit lehet. Nem tudom emlékszel e, volt 5 éve egy tüntetés. Sőt, talán az évek alatt összesen 3 is volt, de semmi… Viszont azt nem szeretném, ha azt mondaná ránk bárki is, hogy ennyit sem tettünk. No offense! :hugs:

10 kedvelés

Megírtam a véleményem.

5 kedvelés

Írtam én is de nem hiszem, hogy a véleményünk érdekli őket. Inkább azt akarják feltérképezni, hogy hányan vagyunk? Dohányosok, e-cigisek, dohányhevítősök. Pár éve még reménykedtem, talán javulhat a helyzet, de mióta az a szentírás nekik, hogy az e-cigaretta a dohányzás egyik fajtája, és a másik, hogy az nem a dohányzásról leszoktató eszköz. Nem tudom, hogy ezeket a tévhiteket ki magyarázta be a döntéshozóknak? De amerre tartunk, az nem sok jóval kecsegtet.

5 kedvelés

Hát fel kell készülni, jobb bevásárolni, ha ínységes idők jönnek kint, de főleg Magyarországon.
Erre ez jutott eszembe:

Hofi idézetek

Képzeld el, az idők szavára hallgatva, március 30-án a fürdőkádat televettem benzinnel. Ne vigyorogj, te is televetted! Emlékszem, a kútnál, a sorban előttem álltál, …egy óra múlva meg mögöttem… Na képzeld el, televettem a kádat benzinnel. Na az agyam, az mindjárt lelökte a szíjat, képzeld el, ott a kádban a benzin, gondold el. Jajj! Anyósom meg leengedte, azt hitte, öblítővíz! Hogy nem szakad rá a… Leengedi a benzint!!! Úgy sajnáltam, …hogy nem gyújtott rá.

Én a bunkókat fel tudnám használni. Gondolják el: Kivinni őket árvízvédelemhez. Nem lapátolni, ne vicceljen már! Bunkót kivinni a gátra! Beleverni! Így egymás mellett állnának, így szépen! Ez lenne a nagy magyar fal. A Földet legalább kétszer körülérné, amennyi alapanyag van hozzá.

8 kedvelés

Azért érdekli őket mert arra még nem tudtak adót kreálni mint a nemzeti mutyikra.:rage:

7 kedvelés

Ha valaki olyat kérdez, amire már elötte is tudta a megoldást, tulajdonképpen nem kíváncsi a válaszra.
Az érdeklődésnek néha csak pszihológiai szerep jut…(pl.: Hogy vagy az e-cigitől?)

Majdnem biztos vagyok benne:

Mert pézt akarnak, mi mást:

Viszont kitöltöttem, mert:

“A lepény hal meg utoljára.” Mit veszthetek???

8 kedvelés

Igen, csak a saját farkukat kergetik
Dog GIF by Charli XCX

6 kedvelés

A vape, volt, van, és lesz
hell yeah cmt GIF by Redneck Island

7 kedvelés

Én viszont remélem, hogy nem a “Hányan használnak elektromos cigarettát Magyarországon?” kérdésre keresik a választ. Nézzük a statisztikákat. És ha igazat kéne írnom, akkor a kerületben ahol lakom többen laknak mint akik magyarhonból kitöltötték. Úgyhogy:

“Hát behunyom a szemem helyet adva a jónak
És bízva bízok benne, hogy másról szól a holnap”

7 kedvelés