Írj véleményt az Európai Bizottságnak a dohányzás visszaszorításáról

Sziasztok …szép estét mindenkinek aki fent van​:slightly_smiling_face: tudjátok itt a melohelyen van időm több olvasni a kommenteket és az az el szomoritó dolog hogy adott egy közvélemény kutatás és tényleg nem kerül semmibe hogy kitöltsék az emberek reménykedve abban hogy hátha más szemmel néznek ránk ezután a világban ha halatjuk a hangunk igenis vagyunk ,voltunk,és leszünk …De az a tény hogy napi szinten ha csak most nem sorolnám itt a platformokat ahol üzletszerűen adják veszik a készségeket ,rta , liquvidet stb…annak a töredéke venné a fáradtságot és kitöltenné már jobb lenne a statisztika …de azért az mellett sem menjünk el hogy a ( magyar mentalitás azért ilyenkor jelen van) és ezzel nem szeretnék senkit sem megbántani de ha nem teszünk vmit értünk k akkor végén majd mehetünk patikába alapléért receptre mint vmi drogos :rage: emberek vagyunk neh akarjanak minket kalickába zárni megfosztani jogainktol ha én a vape világát választom azt neh más birálja felül hogy én mit teszek a saját szervezetemmel…és pláne hogy hogy nem akarjanak visszakényszeriteni az analog vonalra csakhogy a dohánygyárak profitáljanak emberi életekkel…mert itt az mellett sem mehetünk el hogy egyre többen választják az E cigaretta használatát ugye …és igencsak visszaeset a dohánygyárak profitja … meg hát az sem titok hogy nem tudják adoztatni minden beszerzési forrásainkat ez egy komplex dolog de sajnos a fejesek ebből is hasznot probálnak csiholni …én igy látom … csak az szomorit el hogy platformokon rengeteg ember valja magát vapernek és egy statisztikai véleménykutattás,szempotjábol nem tölti ki mert nem tartja fontosnak…pedig ha megsziritások lesznek akkor már késő lesz most még tehetünk magunkért !!!Mert ahogy én látom itt már nem csak arrol van szó hogy milyen a közérzetem az e cigitől ,itt már szankciokat hoznának mit hol menyit mennyiért stb…Hát mind ennek tudatában én nem sokk jóra számitok a közeljővőben…Szankciónálva lesz rengeteg dolog mint beszerzésen ,stb… most vérszemet kaptak és nem fogják hagyni hogy nekünk jo legyen a fejesek … Persze mindent egybevéve annak szlogenjére hogy nekünk mi a jo ő szerintük…

8 kedvelés