Iqos-ról "gőzre"

én lehet veszem majd magamnak egyet elég jol nèz ki meg ha hozza az ízeket is akkor nem lehet rossz.:blush:szaladgálósnak a wenax mellé elférne.

2 kedvelés

Én nem veszek magamnak, rohangászok én az összessel, egyébként is nehéz lenne akkor megmagyarázni azt a vagon pénzt, amit elköltöttem. :grin:

Mondjuk, ha valami outdoor melóm lenne, ahová nem szívesen vinnék el 150k-t a zsebembe, akkor, talán…de még akkor sem. Biztos lemerülne, amikor kellene. :rofl:

4 kedvelés

Istvánom a megoldást már lököm is rád! Vegyél 2db! :joy:

Te csak ne oldjál itt meg semmit, jó? :rofl:

2 kedvelés

Sőt ha rám hallgatsz 2 különböző színt vegyél, hogy tudd melyik merűlt le! :rofl: :rofl:

2 kedvelés

ebbe az ursa podba most akkor lehet porit is cserélni vagy kopletten kell a kazettát is​:thinking:

Persze, jól hangzik, az 5 100k-s szettből is csak kettő megy egyszerre, két pod és az összes mehet a polcra, mi? Nem, nem, nem csábulok már el semmire, különben is pcre költöm a világ minden pénzét is, szóval csóró vagyok megint, mindig.

4 kedvelés

Ahogy néztem van olyan pod fej, ami egyszer használatos és van olyan, amiben cserélni lehet.

3 kedvelés

mondjuk nekem a cserélhetős lenne a jo inkàbb az mint kompletten cserélgetni​:blush:

3 kedvelés

Én is azt vettem…amit adnak hozzá az cserélhetős, ha veszel külön, akkor figyelni kell, hogy az empty változatot vegyed 1300 birodalmi forintért darabját, azt hiszem. :sweat_smile:

3 kedvelés

Most komolyan ? Nekem való lenne ? Győzködtem már magam,mert tutira Kanthal porik vannak hozzá,(ami a dobozon rá is van írva)csak a kis teljesítmény tart vissza. Eddig :joy:

2 kedvelés

Ne basz, már te is? Hová lesz így ez a társaság? :sweat_smile:

Na ha jól számolsz negyedmillával kitömheted magad és meg is vagy! :rofl: 2x100k szett maradós lesz. 3 00k-nehogy valóra váljanak a félelmeid 3pod+callung és megmarad 250k. Na erre varrjál gombot! :grinning: És ahogy merülnek le sorba mindíg előhúzol egyet: van másik! :rofl: :rofl: :rofl:

Nem,nem :joy:mondom csak győzködöm magam !
De ! Innentől akinek van vagy lesz,ne írja senki azt hogy NI 80, meg az SS fantasztikusan jobb ízt hoz mint a kantáros :joy::joy:

2 kedvelés

Jó, jó, persze, de a lada sem lesz jobb, mint egy BMW, hiába megy el mind a kettő A-ból B-be. :grin:

3 kedvelés

Zolika ekkora égésterű RTA sosem lesz! Majdhogynem bármivel összerakhatná azt a porlasztót mindennel jó íze lenne.

3 kedvelés

De jobb,tudom :joy:volt pár és ilyen időben nem szabályoz le a KOMPJÚTER a LADÁBAN :joy::joy::joy::joy:

5 kedvelés

Mert ezt ki mondta, hogy jobb a BMW? Max. szebb. Ennyi! :grinning:

Természetesen igazad van :smiling_face:Viszont nagyon elgondolkodtat engem semmi másért csak a pori miatt :joy:
Nem kell,nem kell,nem kell​:rofl:

2 kedvelés

Hát, akkor ti járjatok ladával. :grin: