Iqos-ról "gőzre"

Én is csak kávézni járok be :slight_smile:
Meg megnézni, hogy mennyit spóroltam :slight_smile:

Tisztelettel

Megrendeltem

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget
A gőz és az “OTP” legyen Veletek :slight_smile:

kép

1 kedvelés

Honnan rendelted?

2 kedvelés

Drukkolunk :slight_smile:
Milyen liqvidre gondoltál neki, mert az legalább ilyen fontos?

Tisztelettel

Ahonnan te, liquidhall, a @anon75939458 üzletben nem volt fekete pro pod

Oké! Csak azért kerdeztem, mert amit ajánlott valóban olcsóbb, de ott 5-ös csomagban láttam a kazanbetétet, és néztem, hogy egyből 6 ment a kosárba :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ami nekem is bejött, első körben dohányos ízek

https://vape42.hu/termek/inf_gold_mz.html

https://vape42.hu/termek/jd_dune_10ml_aroma.html

https://vape42.hu/termek/ae_destillati_persian_apricot_snv.html

6 ment, mert így ingyé szállítanak. A Hülének is megéri és még kínomban egy booster is bekerült :slight_smile:

1 kedvelés

Egyetértek, csak 6*5-el sokáig el lenne a kedves mama :slightly_smiling_face:

És a Bájka után lehet, hogy beruházok egyre én is, akkor meg jól fog jönni a porlasztó :wink:

Persze! Én se egyet rendeltem, csak “megijedtem”, hogy elnézted és az 5-ös csomagból rendeltél 6-ot :slightly_smiling_face: elvileg holnap vagy holnap után nálam lesz, kíváncsi vagyok rá :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Basszus, én 3 hónapig kerültem az oldalt, nem is költöttem, csak egyszer lötyire.

Tessék, itt vagyok és megint drága kávét iszom :smile: :grin: :sweat_smile:

És neked miért kell?
Uncsi a tekerés ?

Leginkább a kíváncsiság. Meg persze néha egyszerűbb, kényelmesebb lenne.
Egyébként két hónapig én is tiszta voltam, dehát kellett valakinek egy aroma, és az snassz lett volna, ha csak azt rendelem :joy:

Fogjátok rám nyugodtan :slight_smile:
Én nem állítom hogy a POD mindenkinek bejön,
de azt igen ha valaki PODot vesz azok közül ez az egyik(ha nem a) legjobb.
PODnak meg van a helye, pl. pont az “átszokásnál”,rohangálósnak stb.
Viszont nem első számú szettnek!
Én pl. előbb találtam számomra megfelelő RTA+modot mint PODot.(Ez az én keresztem)
De most már hátha eljut hozzám agy lehetséges POD alternatíva :slight_smile: (arról úgy is beszámolok majd)

Viszont anyukádnak, ennél jobbat én nem tudnék ajánlani!

Tisztelettel

2 kedvelés

Azért amíg élek, hálás leszek!

Tisztelettel

Üdv mindenkinek!Olvasgatva ezt a posztot véletlenül megrendeltem én is egy ilyen Ursa nano pro ketyerét a páromnak,hátha végre rászánja magát és lecseréli a glot erre.Abban vagyok kicsit tanácstalan,hogy sima nikotinos (nem só) alapból kezdésnek milyet keverjek neki?Tudom kell egy kis idő és próbálkozás mire megszokja és kitapasztalja milyen erősség a jó neki,de nem szeretném már az elején a kedvét szegni a túl gyenge,vagy túl erős liquiddel.6-9mg kb kezdésnek jó lehet ehhez a podhoz?

Szia!

Azt azért jó lenne tudni mennyi fogyott glo-ból és az milyen erős?
Illetve milyen aromá(k)ra gondoltál?

Tisztelettel

Nem sima analógot szív,hanem hevítéses neot a glo készülékkel ami kb olyan mint az iqos,ezért is ehhez a poszthoz írtam.Kb 10-15 szál naponta.Csak a nikotin erősség érdekelne,mert aromából kb 30 félém van abból csak tud választani magának ízre :wink:

3 kedvelés

Én úgy tudom a Glo 6.2mg-os. A Heets pedig 5mg-os. Bár utóbbi mindegy, de azért leirtam. :sweat_smile: