Iqos-ról "gőzre"

Újragondolva :smile:

A kukoricás mellékíz nem hátrány Iqos-ról való atszokashoz, mert az full kukorica :roll_eyes::slightly_smiling_face:

Pedig kétezeré’ malacnak kicsit sok…chilis babba is.
Kóstoltam tavaly, akkor inkább a Diszkó Very​:grin:

Mi ez az MZ? Valami más rémlik a múltból (motor márka)

És az a “vicc”, mint ahogy anno a cigi szagát sem éreztem büdösnek, az iqos-ét sem (másfél két év … )

De mióta (tavaly július óta) megyek étsanyához, érzem, hogy remek “illat” van a nappalijában …

Jobb, mint az ETZ :wink:

2 kedvelés

Itt? Ne tudd meg mik IS vannak :rofl:sőt mi lesz a “mi” beleegyezésük nélkül itt a Hajdúságban,földek helyett beton lesz mindenhol IS :cry:bár a kocsibejárómat csinálnák meg :rofl::rofl::rofl:

Királyunk is csak azért nincs még, mert globális felmelegedés van és baszik befagyni a Duna. :rofl:

Akkor kulvála vigyázzatok mert itt Svájci minőségű hó van nálunk :rofl::rofl::rofl:

Még tartjuk a frontot, most 1 fok és eső van. :sweat_smile:

Most el rendelte a hideget holnaptól fagy…

2 kedvelés

Az jó,csak eső ne essen mert maradt máról még 2 db tetőtéri ablakom holnapra a hatból :rofl:

Egyébként 2017 tele volt talán vagy 2016, amikor napközben is -10 volt vagy 2 hétig, be is fagyott a ráckevei Duna, azon sétáltunk a gyerekekkel, szerencsére a kicsi nem volt jó neki. :sweat_smile:

Akkor ENTER

Jó,de még nem kapható:rofl:

Majd figyeljük…addig vegyél mást is… :joy:

Vettem de már csak ennyi van (volt) belőle​:rofl:


Most nézem ez még decemberig jó volt a szavija és már el is fogyott​:rofl:

Ekkora “haska” tucc élni vazze :slight_smile:

A helyedben jót röhögnék a maradék két tetőtéri ablak miatt :smile:

2 kedvelés

Á……az azért egy 21700 D :stuck_out_tongue_winking_eye: ingyen szállítással :rofl: