Innokin Proton 235

Az lenne a problámám, hogy ma kaptam meg de égett volt az ize mosmár enyhébb de még mindig az, nagyon meleg gőz jön ki és kevés factory reset megvolt és próbáltam alacsonyabb watton is,mikor a tűzgombot nyomod akkor nagyon recseg-ropog és köpköd.

Esetleg porlasztó csere?
Más okosabb mint én, de megpróbálnám azt + más levessel is kipróbálnám

Szia. Már porlasztó és liquid csere is megvolt.

Várkonyi Balázs üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2023. nov. 22., Sze 6:06):

Milyen coilt ès hàny watton hasznàlod @Barnii?

Èn ezt talàltam de gondolom ezt teis tudod :slight_smile:

Az elsö berakàs elött csepegtettèl liquidet a porlasztora ès vàrtàl pàr percet hogy a vatta felszivja azt?

Milyen beàllìtàson van a mod?
Ùj vagy hasznàlt a kèszülèk?

Nem ismerem a kèszülèket de Innokin azèrt nem a legrosszabbak közè tartozik sőt… :grinning:

Apósomnak volt ilyesmi dolog, neki kitakarítottam a kazánt teljesen, porlasztócsere, lötyicsere, watt beállítás és utána pöpecül ment minden

Amelyik vatta egyszer megpörkölődik az utána égett ízt fog adni…cserélj porlasztót és kellő ideig áztasd használat előtt és az ajánlott legalacsonyabb watt-ról indítva tapasztald ki a tutit

A 60-110W-os coilt használom (60W-on), előtte csepegtettem a vattára ahol kell. Most rendeltem egy másik tankot porlasztókkal együtt. 1x kicseréltem már a coilt de ugyan úgy égett volt az íze és alíg volt gőz. Nem tudom mi lehet a baj.

Zsolt68 üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2023. nov. 22., Sze 8:58):

Milyen márkájú a lötyi, meg milyen ízesítéssel?
Én azt sem tartanám kizártnak, hogy gyárilag selejtes az a két porlasztó amit pont használtál

Volt egy eliquidonline shop-os pink bull maksimum smoke 30-70 es arányban. Most rendeltem a tank mellé egy X-bar liquidet és egy sima blueberry maksimum smoke ot eliquidonlineshop-rol. De most 50w on nincs nagyon gőz max levegőző mellet, amikor más emberek amikor tesztéltek 5x annyi gőzt kaptak mint én ugyan azzal a tankal és porlasztóval ami a kitben van.

Nemtudom akkor, én amit használok egy L200 kit, asszem 70-80w között van a javasolt beállítás, nekem speciel 61.5 watton adja a finom ízeket, 70 környékén meg már a vattát lehet inkább érezni.

Holnap megnézem az új tankal ma meg vissza rakom a régi porlasztót háha.

Én a helyedben megpróbálnám alacsonyabb watton, nyílván nem drasztikusan alacsonyan, hanem úgy mint én kb.

Akkor selejtesek az új porlasztóid (ha hagytál időt a vatta bőséges áztatása után)…van ilyen, ezért IS mellőzzük őket és tekerünk magunknak biztosan jót.

Most próbáltam 60-70w on egész jó nincs égett íz, de a liquidet elégge nyomja kifele kisebb-nagyobb cseppekben amit érzek a számban. Erre van valami megoldás?

Egyik lehetőség a laza vattázás, én pl. azt tippelném. Olyankor IS köpködhet.

Most szívás után buborékozik ott rá kell csepegtetni a liquidet, nagyon melegszik, amikor szívtam utána lerakom és kb 1-2 másodperc múlva egy pici gőz jön ki a tankból a drip tipnél.

Sok a watt, nem hűl rendesen. Max kézmelegnek kéne lennie és nem szabadna párolognia miután már nem használod. Azért gőzöl még, mert még mindig forró a tekercs. Kevesebb wattot adj neki és nyisd ki fullra a levegőzőt, ha az nincs nyitva.

2 kedvelés

Levegőző teljesen kinyitva 53.5 watt de még mindig ezt csinálja. A TCR beállitás most 0.00150 en van az jó? Vagy vigyem feljebb esetleg le?

2 kedvelés

Szia,normálisan bele van tekerve a porlasztó ? :thinking:beáztatás után 15 perccel annak olyan gőzt kellene nyomni hogy tele kell lennie a szobának is !
Ellenőrizd a tekercs kontaktot is a kazánban……

3 kedvelés

Ne bántsd a TCR-t. Más lesz a baj. Tudom nem valószínű, de azért megkérdezem, még ha hülyeség is. Nem cserélted le a DL drip tipet MTL-re esetleg? Valami miatt nem hűl rendesen. Vagy a szívás lenne túl lassú esetleg?

2 kedvelés