Innokin Ares 2

Sziasztok.
Újonc vagyok a téren még :slightly_smiling_face:!
Vásároltam egy Innokin Ares 2 kazánt és egy Voopoo Drag 3 módot hozzá.
Első építésem… Úgy tűnik mint ha nagyon sokat zabálna a kazán. Az normális hogy 10-15 perc alatt kifogy egy egész töltés?
25 - 28W használom a csomagban mellékelt tekeréssel. 30 felett már égett az íze.

Ugyanezt használom én is csak woopoo drag x plus pro val . Nálam egy feltöltéssel az ares majdnem egész nap dolgozik. A tank kb négy ml. a gyári ellenállása 08 ohm és 12 13 watton megy. Ha 15 perc alatt leürül a tankod ott valami komoly folyás van valamerre. Mégis hol jelentkezik a lötty mert valahova mennie kell ?

4 kedvelés

Szia!
25-28 Watt? Milyen tekerést raksz bele?

2 kedvelés

A csomagban volt kettő kész tekerés 1.64ohmot írt a gép.
Most tekertem egyett saját kezűleg 0.84 ohm lett.
Sehol nem ereszt…

A 08 az nagyon jó 10 - 15 watt körül kell neki a kakao , de ezt tapasztald ki és még mindig sokat fogyaszt ?

1 kedvelés

Vigyázz ha serceg vagy pattog vedd visszább a wattot mert könnyen jöhet az égett íz tovább variáld a levegőző lyukakat , nálam a három legkissebb van nyitva és tök jól gőzöl.

1 kedvelés

Cseppet nehezebb a szívás de szépen füstöl.
Hát igen még mindig látványosan ürül.
Nem értem pedig teljesen száraz a külseje.
A vattázással nem lehet probléma?
Mert fogalmam sincs milyen az ideális…

A vattamennyiség egyszer megszívta magát lével és kész , esetleg próbálj sűrűbb folyadékot használni ha most 50 vg 50 pg akkor 70 30 at.

3 kedvelés

Javaslom egy wattcalulator használatát. Pl ezt:

https://www.wotofo.com/pages/ohms-law-calculator

4 kedvelés

Először is, sikerült beszerezni az egyik legvitatottabb kazánt…gondolom az esztétikai szempont volt a lényeg. Ugyanakkor semmi sem indokolja, hogy ebbe az mtl kazánba olyan tekerést tegyél ami akár láncslukkolással is 15perc alatt kiüríti. Egy 0.8 Ohm-os tekerésre soha nem küldünk 30W-ot…inkább a felét.
Másodszor, ettől a kazántól ha mindent is jól csinálsz se várj ízorgiát…max átlagos lesz.
Amúgy szép tank, van esély rá, hogy használtan megveszik… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nem az esztétika volt a szempont.
Az egyszerűseg volt a lényeg, Hell Vape Dead Rabbit, Ares 2 vagy Vapefly Alberich II volt a kiszemelt. Aztán a vélemények és videók alapján az Ares mellett döntöttem.

2 kedvelés

Melyik verzio van neked @AtkaOz a 22mm vagy a 24mm-es?
A 22-es csak 2ml az elèg hamar el lehet pöffenteni föleg 30W környèken :thinking:

3 kedvelés

24mm.
Tegnap óta csak 15w használom, lassabban fogy de 2x töltöttem azóta meg.
Lehet velem van a probléma nem a géppel :grinning:

3 kedvelés

Ez így már nem tűnik soknak.