Innokin Ares 2

Sziasztok.
Ma vásároltam pár dolgot.
Innokin ares 2-vel szenvedek 3hete, nagyon gyenge ízeket produkált idáig.
Vásároltam HellVape Shoelace Organic vattát… és Coilology MTL coil SS316L 0,9ohm /28GA tekercset.
Na most az íz az sokkal jobb lett, de most meg alig van gőz.
Mit csináltam rosszul?


Kinga valamikor régebben szépen leírta hogy az aresnél finoman és lazán kell vattázni , szépen hosszan a levezetésbe , úgy hogy összerakott állapotban a vatta látszódjon a deck alja és a levezetés alatt. Arra is ügyelj hogy a tekerésed ne legyen magasabban mint kb 2 mm a levegőnyílástól. Én így használom az arest bp mods vattával, kanthal a1 28g huzallal 2.5 magon 6 menet kb 1 ohm, 11 , 12 vatton nagyon jó ízek és gőzöl is rendesen.

6 kedvelés

7 kedvelés

Köszönöm @1958Dodo :hugs: már nagyon nem is tudok hozzá szólni. Csak még annyit, hogy a levezetésben ne szoruljon a vatta. Valószínűleg csak ritkítani kell. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Amúgy, ezt a vattázást is ki kell tapasztalni, nekem se elsőre sikerült de nagyon sokat segített Kinga , a többiek, a sok fénykép, és az az igazság hogy mindent itt tanultam meg, úgyhogy ha valami nem sikerül ne csüggedj mi ittvagyunk és segítünk.

6 kedvelés

Szerintem a kezdő véperek, 50-60 %-a ares 2-vel kezdi az rta vonalat, köztük én is, ezzel kezdtem anno …:blush:

6 kedvelés

Próbálkozom, ritkítottam rajta egy keveset.
Hát a harmadikra jobban sikerült.
Nagyon nehezen megy át ez a cipszerzőfűzős vatta.
Köszönöm a segítséget.
Szerintem holnap veszek bpmods vattát… Aztán csak lesz valami belőle :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Úgy jártam én is, volt egy csomag slacker vattám, 2.5-es. A cipő fűző 3-as volt. A végét levágtam, és a vatta simán át ment a 2.5-es tekerésen…

Én visszafelé húzom bele most már :smiley: