Innokin Adept Zlide

Igaz, hogy úgy kaptam, de karcmentes volt, újnak nézett ki. A Zenith kazánhoz volt egy 1,6 ohmos nem egészen szűz porlasztó, és kaptam hozzá 1 darab 0,4 ohmos mesh porlasztót, ami vagy gyárilag selejt volt, vagy nem volt megfelelően beavatva, azonnal égett ízt adott, pedig csak 9 Watton próbáltam. Néztem a beszerzési forrást: Vagy Angliából, vagy más távoli országból egy 5 db -od pori szett 6500 Ft +postaköltség. Na, nekem ennyiért nem éri meg porlasztózni. Volt, és még van is a Siren2 RTA tankom, azzal kezdtem el használni az Innokin Kroma - A modot. Kezdte azzal, hogy a kijelzője összevissza mutatott, mert beázott. Kiszárítottam, és a panelt vastagon belakkoztam. Ezután még rosszabb lett. Hol önkényesen aktiválta magát a + gomb, hol meg kiírta: NO ATOMIZER. Azután véglegesült a no atomizer és nem lehetett megtalálni a hibáját. A kazán más műszerekkel is ki lett mérve, jó volt. A panelre közvetlenül 1 ohm 10 W ellenállás beforrasztva, ugyanaz a jelenség. Mos -Fetek jók voltak benne. Kiforrasztva is jónak mértem őket. Valahol a vezérléssel lett gond. Mindössze 1 hónapot használtam az egész szettet, mire mindez kijött rajta. Érthető, hogy ezek után az Innokint nem ajánlom senkinek. Lehet, hogy csak én fogtam ki selejtet.

1 kedvelés