Innokin Adept Zlide

Sziasztok!
Egyik barátomnak segítenék Kitet vásárolni. Inkább az MTL érdekelné, de én azokhoz nagyon nem értek. Innokin Adept Zlide Kitet néztem. Valakinek van vele tapasztalata? Pozitívumok, negatívumok esetleg.

Ha esetleg van valami ajánlás azt is szívesen fogadnám.

Szerintem egy Coolfire Z80 kittel jobban járna,
cserélhető akkus, a tank meg fenomenális, remek ízeket ad vissza, a levegőzése is nagy skálán állítható, így ki tudja tapasztalni, hogy neki mi is jó.

1 kedvelés

Csak magánvélemény. Ha én újra kezdeném, még véletlenül se vásárolnék egybe kite -et. Vennék egy modot külön, és hozzá egy jó rta kazánt. De ha ragaszkodik a porlasztóshoz, akkor se Innokint vennék. Nehezen beszerezhető, és drága porlasztóik vannak. A modjaik meg megbízhatatlanok. (Vagy csak az enyém volt az? )

nekem pl innokin coolfire z50 van rajta a merlin nano rta nem rossz igaz belső akksis a mod de 10-13w között elketyeg nekem eddig nem volt vele bajom semmi sem teszi a dolgát​:blush::wink:

Igaz, hogy úgy kaptam, de karcmentes volt, újnak nézett ki. A Zenith kazánhoz volt egy 1,6 ohmos nem egészen szűz porlasztó, és kaptam hozzá 1 darab 0,4 ohmos mesh porlasztót, ami vagy gyárilag selejt volt, vagy nem volt megfelelően beavatva, azonnal égett ízt adott, pedig csak 9 Watton próbáltam. Néztem a beszerzési forrást: Vagy Angliából, vagy más távoli országból egy 5 db -od pori szett 6500 Ft +postaköltség. Na, nekem ennyiért nem éri meg porlasztózni. Volt, és még van is a Siren2 RTA tankom, azzal kezdtem el használni az Innokin Kroma - A modot. Kezdte azzal, hogy a kijelzője összevissza mutatott, mert beázott. Kiszárítottam, és a panelt vastagon belakkoztam. Ezután még rosszabb lett. Hol önkényesen aktiválta magát a + gomb, hol meg kiírta: NO ATOMIZER. Azután véglegesült a no atomizer és nem lehetett megtalálni a hibáját. A kazán más műszerekkel is ki lett mérve, jó volt. A panelre közvetlenül 1 ohm 10 W ellenállás beforrasztva, ugyanaz a jelenség. Mos -Fetek jók voltak benne. Kiforrasztva is jónak mértem őket. Valahol a vezérléssel lett gond. Mindössze 1 hónapot használtam az egész szettet, mire mindez kijött rajta. Érthető, hogy ezek után az Innokint nem ajánlom senkinek. Lehet, hogy csak én fogtam ki selejtet.

1 kedvelés