Információt szeretnék.

Sziasztok. Kezdő vagyok , egy Eleaf Ikuu i80 - am van , szeretnék hozzá " építős" tankot. De sajna nem tudom , hogy melyikek lehetnek kompatibilisek a készülékemmel. Ebben szeretném a segítségeteket kérni.

Szia,

Dl, mtl, mennyi a keret?

3 kedvelés

Dl , a keret háát olyan 30 ig belefér.

1 kedvelés

Akkor passz. :sweat_smile:

Bár a 3000mah elég necces, olyan 30 wattig még okés.

Ha ilyen 40-70 watt, akkor inkább egy dual 18650-es mod kéne.

1 kedvelés

Ha nem szabunk " keretet" akkor , lenne ötleted?
Mondjuk sejtettem , hogy ajánlatosabb lenne egy másik Mod.
Itt lenne még egy kérdésem !
Az aliexpress - ről érdemes e mondjuk Mod- ot rendelni?

Nem a keret a gond, hanem nem dlezek.

Aliról lehet, attól függ mit, meg melyik shopból.

2 kedvelés

Szia. Én azt mondanám minden féle képpen single rta legyen. Az a kettő ami eszembe jut most hirtelen a blotto single (23mm-es) vagy a blaze solo (25mm). (Egyiket sem próbáltam de nem hallottam rosszakat róluk)

2 kedvelés

Mondjuk nekem a blaze solo valamiért nem volt szimpatikus. De már meg nem mondom hogy miért. Egyébként én inkább javasolnám a sourcemoreos vásárlást mint az alit, azzal nem lősz mellé es ugyanúgy sok idő a szállítás.

1 kedvelés

Ha nem rettent el a használt rta, akkor ezt ide elejtem…

https://vaperina.cc/t/ofrf-gear-rta-clon/25473?u=gumikacsa

Icipici ízbomba, 25-30W elég neki. Ennyit simán megér próbának.

1 kedvelés

Alliexpres helyett inkább Sourcemore ott kimondottan csak ecigis dolgokat forgalmaznak. Allin sokszor kereső se dob fel semmit nekem ilyen termékekről.

2 kedvelés

Nem ismerem az oldalt , most ránéztem , elég jó árak vannak. Megbízható oldal?

Igen,teljesen. Mondjuk elvből csak virtuális kártyával fizetek pici sárga emberkéknek, de teljesen korrekt,régi, bejáratott bolt.

3 kedvelés

Naggyon batáti árakat látok ez tetszik.
De ha bejáratott , megbízható akkor bele is vágok , ugyanis látok olyan készüléket ami nekem bejönne , és 15 Mátyással olcsóbb , mint itthon.

1 kedvelés

Ha itt keresőbe beirod Sourcemore sok topikot fog fel dobni,én még nem rendeltem onnan de sokak szerint megbìzhatò

1 kedvelés

Regisztrálj be az oldalra, úgy nézz körbe náluk. Belépve mutatja a végleges árakat, emlékeim szerint az első vásárlásnál még nincs náluk kedvezményes ár(?), csak a másodiktól; legyen bármilyen apróság is az első. Legrosszabb esetben vagyunk itt egy páran,akik vettünk már tőlük ezt-azt, valaki csak van a közeledben, segít!

Én is otthagytam már náluk a hónapban 65 USD-t, és még csak 7-e van…:rofl:

1 kedvelés

Vape cuccok terén nekem még nem adódott gondom az Ali-val (más már volt hogy nem jött meg, vagy törve) Igaz csak tankokat rendeltem és rendben jöttek, pont mint ahogy a képen látszott.

1 kedvelés

Sourcemore-t én is javaslom.
Emlékeim szerint 3 hét alatt érkezett meg.
A Specialpak Line szállítást érdemes választani, ebben benne van a vámolás stb, így nem lesz semmi plusz, váratlan költséged.
Arra figyelj, hogy ha a kiválasztott tétel Pre Order státuszban van, akkor azt még nekik is be kell szerezniük, vagyis bizonytalan mire kaphatod meg.

Szerk: le is adtam ott egy rendelést :sweat_smile: megnézem mit tud nyújtani a single 21700-as Argus XT, $30 + $11 szállítás elég baráti szerintem

1 kedvelés