Indul a nyári (vape) szezon

Most már talán visszavonhatatlanul elkezdődik az igazi nyár, és düböröghet a klíma-ventillátor szezon. A hűtőkészségeket fel kell készíteni a forró napokra. És a vape cuccok? Ki mivel és hogyan készül a sivatagi viszonyokra? Készülsz-e egyáltalán vagy a "jóvanazúgy "elvet követed? Szükségük van-e extra törődésre a tankjainknak, modjainknak, a likvidjeinknek, az aromáknak?

Bevallom, első bálozó leszek, ez lesz az első nyaram RTA felhasználóként, a tavalyi mediterrán napokat még podokkal túrtam végig. Jelenleg elsősorban a nyári ízkollekción dolgozom :wink: extraként egy erősebb O gyűrű ellenőrzés/csere a felkészítés általam favorizált része :wink:
Az alap tesztelése még folyamatban, vajon bírja-e az 50/50? :wink: Egyelőre igen. :wink: És Nálad mi a helyzet? :wink:

18 kedvelés

Szervusztok ! Szervusz Viktor !

Én egész évben 50/50 el tolom, semmi gond nincs vele !

11 kedvelés

Sziasztok! @Viktor_Hajdu mivel egész évben mindig törekszem arra, hogy tökéletes, megbízható állapotban legyenek a dolgaim, ezért nem számít nálam, hogy éppen milyen évszak jön! :wink: A levesek 70/30- ba vannak keverve, én így szeretem, azon sem változtatok! :grinning:

11 kedvelés

Jóvanazúgy

7 kedvelés

Vagyok olyan “szerencsés”,hogy ha épp egy igazi ízorgia tiszta pg levest szeretnék elfogyasztani a reggeli kávémhoz,akkor azt is megtehetném :rofl::rofl::rofl:

9 kedvelés

Egész évben rendben tartom a cuccaimat, így nem kötöm évszakhoz. A liquid egyensúly alappal készül, már közel 7 éve, és anno csak az RBA-k folytak vele, RTA-k soha.

Ha valakinek gyakran folyat a tankja ajánlom a Chip kontakt spray-t a modhoz. Szépen kiszedi a belefolyt liquidet. Lehet gombokhoz, USB aljzatba, sőt akkufészekbe is fújni. :slightly_smiling_face:

13 kedvelés

Picit gyakrabb törölgetés. 70:30 VG:PG megy télen-nyáron. Semmi különleges.
A “jólvanazúgy” csapatba állok.

8 kedvelés

Köszi a válaszokat, ahogy elnézem, legtöbben a “jóvanazúgy” elvet fogjuk követni a mindennapi kialakult szokások, a rendszeres karbantartás, és az ízlés miatt. :wink: KÍváncsi voltam a véleményekre erősen. :wink:

8 kedvelés

KIhagytad a cabrio járókeretet és a nyári, slick gumis mankót! :wink:
A tanga pelust azért erősnek érezném. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

9 kedvelés

Nálam is a “jóvanaz” játszik, viszont más ízeket szippantok. Előtérbe kerülnek a gyümölcsök, főleg a citrusos dolgok.
Ja és a melegre való tekintettel lyukacsos sálat hordok :wink:

5 kedvelés

Én baseball satyesz helyett előkapom a tésztaszűrőt. Tökéletes. :wink:

5 kedvelés

És az UFO-k sem férkőznek a fejedbe :laughing:

5 kedvelés

Köszönöm, megszépítetted ezt a napomat is. :grinning:
Azért nem hiszem el, hogy naponta be tudsz vinni egy KO-t nekem. :rofl: :rofl: :rofl:

6 kedvelés

Sziasztok! Nálam is marad a leves 70/30-ba. Viszont kis kazánok alá bizony 28-30 fok körül felcsavarom a Heat sink adaptert a túlmelegedés ellen! Talán ennyi! Ja meg ha nem felejtem el árnyékba teszem a szettet! Pótakksikat még a kocsiba is jól elsüllyesztem mert volt abból már piff-puff!

10 kedvelés