Nyári liquid mtl-be.?

Tudom hogy talán lerágott csont ami utan szeretnék érdeklődni.
A nyári melegben ti a dohányos liquidet milyen arányban keveritek hogy az ne follyon ki mondjuk a kayfun prime vagy a dvarw kazánjábol. Vagy bármilyen mtl kazánbol.
Jelenleg én 50/50 aranyban keverem a liquidjeimet.
Csak dohányos liquidet használok es csak mtl-kazánban.
De hat ugye most nincs +30 fok.
DL vonallal keztem nagy felhő eregetes de ugye ott általában 70/30 os keverés ami eleg sűrű.
De az mtl jott be igazán és hát meg nem vapeltem nyaron.
Csak most kezdtem pár honapja. Szoval teljes tudatlansag.

3 kedvelés

Én pont ugyanilyet szívok, még nem volt gondom.

4 kedvelés

én pl sosem néztem hogy tél vagy nyár van :sweat_smile:egyfajta vagy 2 fajta alapot használok ez pedig mtl be vagy 70vg30pg vagy legutóbb most 80vg20pg alapot vettem avval keverek akár 10ml aromat vagy snv is fel tolok velük.Ízre jo mind nekem mert pl az 50/50 alap túl híg nekem mert ugye maga az aroma is pg ben van oldva.:blush:Ja és nekem akár desszert dohány vagy gyümis vagy valami sütis édes aroma is lehet ezekkel az alapokkal dolgozom álltalában.Sima dohyány aroma nekem nem bejövős mondhatni de ha csak az lenne itthol azt is elszívnám​:sweat_smile:

3 kedvelés

70/30 nál nem enyhul az aroma ize?
Szeretem ha intenziv az íz.
En a 10% os keverest is inkabb 15%-ra hagyom.
Kevesebb a lé de izesebb.

2 kedvelés

pl 10% van meg adva keverés gyártó szerint én 12% ban keverem kicsivel többel ugye de nekem tökéletes eddig nem volt bajom vele.:wink:

3 kedvelés

Köszönöm szépen az infót.
Majd csinálok nyaron egy próba keverést. :+1:

1 kedvelés

vagy lehet 60vg40pg vel is keverni kinek mi a jó ki kell tapasztalni is majd ezeket​:blush::wink:

3 kedvelés

Kayfun Prime-nak mindegy is hiszen ott a léellátás állítás lehetősége,Dvarw már kényesebb,de vattázással korrigálható szval én mtl-be 50/50 levest használok télen/nyáron is,az aroma arányával meg később majd lejebb mész,ha már regenerálódtak az ízlelő bimbóid,legtöbben leszokás után túlkevertük,vagy ízkazánokat vadásztunk a Kayfun Prime az pont megfelelő választás volt​:smirk:

7 kedvelés

Köszönöm szépen az infót :+1: :v:

2 kedvelés

Nekem jelenleg mind az összes liquidem 7pvg/30pg arányú, mert nagyjából karácsonyig dl-ben toltam. Viszont mtl-ben ezeket a leveseket kissé túl kellene aromázni… Nekem jelenleg eléggé gyengék az ízek emiatt.

1 kedvelés

Ettől tartok en is.
De csinalok egy próbát.

Ha jól van vattázva, nem folyhat meg. Én 50/50-et használok már mióta az első liquidemet megvettem. Nyáron a meleg miatt sosem folyt meg. De, ha emiatt aggódsz, mert tény, hogy víz állagot kap, akkor lehet nyáron 70/30 VG többlettet használni, és akkor biztos nem ér kellemetlenség. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Köszönöm a tanácsokat. :blush:

2 kedvelés

Soha nem volt nyári liquidem. Viszont a tankom, legyen tél, vagy nyár, 2 ml elgőzölése után eléri az 50 fokot, legyen az bármelyik, főleg láncslukkolásnál.

1 kedvelés