Indokolatlan melegedés!

Segítsetek. Adott egy ultroner mini stick félmecha (védelemmel ellátott) mod, és benne keepower akkumulátor (teljesen ú)j. Rajta egy kayfun prime, de ennek szerintem nincs jelentősége. A probléma, hogy akksi csere után elkezdett melegedni a mod. De elég durván. Nem ragadt be a tűzgomb! Kivettem az akksit,lehűtöttem mindent az ablakban. Visszatettem az akksit és most nem melegszik abszolút. Eddig sosem produkált ilyet, remélem a késöbbiekben sem fog. De mi lehetett a baj? Ha táskában lett volna, komoly gondokat tudott volna okozni, szerencsére nem ott történt.

Zárlat…szerintem

Erre gondoltam, de előtte és utána is jó volt/lett.

Vagy bekerült valami a modba ami zárlatot okozott vagy valami fárad benne (pozitiv vagy negatív érintkező)vagy a tank pozítiv pinje le nyomja nagyon a mod pozítivját és úgy raktad az akkut bele, hogy a tank rajta volt …vagy leves…
utána néztem van benne egy elektronika aminek ez a problémája lassan vége…

Elképzelhető , hogy az előző más gyártású akksi picit rövidebb? Mert alul van egy akksi feszítő, ami bevallom nem lett fellazítva,hanem az aljával együtt lett csak kitekerve meg vissza. Mikor a melegedés után lehűlt,akkor már kilazítottam az akksifeszítőt,és újra állítottam ehhez az akksihoz. Nem is melegedett. Nem gondoltam volna,hogy ilyesmi (méretbeli ) gond lehet, csak megérzésre csináltam.

1 kedvelés

Hogyne lehetne zárlatra préselted a pozítív pínt…azért van az ott,hogy beállitsd az akku méretére… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Meg nem fordulna a fejemben a méretkülönbség. Ma is tanultam valamit, hála neked. Köszönöm!

1 kedvelés

A nyaklapon az aksi felöl egy hitvány kis lemez a pozitiv érintkező ami egy szikon kockával van kitámasztva, velemenyem szerint azt siman bele tudod nyomni a nyaklap egyéb reszeibe peldaul azzal, hogy nem lazítod fel a az aksi fedel állító kupakját…

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.