“horgász” mod

Akkor még egy aegis.Az új még nem,de az x már járt LENT és azt csap alatt is lehet mosni​:rofl:

Vegyél valami fa modot az nem merül el hálóval kiveszed. :grin:

Ja!Egy wicket purhabbal körbefújba ideàlis társam lenne​:rofl:

Purhabom az vaaaaaan :rofl::rofl:

1 kedvelés

Ez az, végre, az ablakos. :sweat_smile:

Szakmai ártalom :rofl::rofl::rofl:

Nekem meg van billentyűzetem, az is jó? :grin:

Mondjuk egy bájka ára, inkább nem vinném horgászni…

ott mos lőnek (vagy az a Tó) :grin:

Esküszöm ,kár belém egy jó mod vagy tank​:rofl:Nézelődtem mostanaban ,hogy kellene valami majd a négy fal mögé ,de csalódtam .Én érzem csak úgy ,hogy nincs olyan “bőség zavara” középkategóriás (50-120€) modokból,mint egy éve ?Szó szerint semmi nem fogott meg.Vannak beragadt kizoku-k,akira-k,paramount-ok,de semmi új …Tényleg ,elmeséljem a paramount-ot hogy végeztem ki??:rofl:

Hmmm? :thinking: Tó alja? :grin:

itt?

Nekem is van több botom ,ami 12 byka ára :rofl::rofl::rofl:

Arra már a halak is vigyáznak, nem? :blush:

1 kedvelés

Horgaszni vittem,de…:rofl:Nem esett,nem fújt,nem ejtettem bele…Halat fárasztottam,amikor letettem magam mellé az oldaltálcára.Bele egy csalisdobozba,amiben a kukorica volt a levével együtt :rofl:Az akksi menthető volt​:point_up:

Ezt inkább ki sem számolom… :grin:

Fiam néha kérdezgeti, hogy nem megyünk horgászni le egyszer…nem, nem, soha! :joy:

Azokra​:sweat_smile::point_up:én nem ,mert ez munkaeszköz​:sunglasses:De a karbon javítható :rofl:

Én meg eszek halat pl a nordsee-ben…több by-ka ára és szerencse sem kell hozzá :wink:

1 kedvelés

Ez lett volna a második tippem. :grin:

1 kedvelés

HM akkor egy aegis max. Alul a fülre meg egy jó hosszú előke :grin:

1 kedvelés

Ja,a halat azt visszaengedem,kutyának se kell​:rofl:Egy évben kétszer fish&chips egy takeaway-ből ,aztjóvan!:laughing: