Honnan tudok alapfolyadékot rendelni?

Itt az oldalon van egy nagyon hasznos keverde funkció! Az egyik legjobb amivel találkoztam! Beírod a kívánt mennyiséget, adagokat és a program kiszámolja miből mennyit kell adagolnod!

6 kedvelés

Ha már megvannak a felszerelések(fecskendő,flaska,stb.) hozzá pikk-pakk!

4 kedvelés

Láttam és még béna vagyok​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Meg,ha jól emlékszem, boostert kér…

1 kedvelés

Sziasztok.Végre jön az alaplé,most hívott a futár.
Aromából melyik a jó citromos pite szerintetek?

2 kedvelés

Hali​:grin:Diner Lady Lemon tart,bár snv,ezért elég jó áron adják,olyan 3200 ft körűl és csak 60 mili lesz belőlle.De szerintem a legjobb citromos pite iz​:heart_eyes:

3 kedvelés

Köszönöm :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Meg is érkezett :slightly_smiling_face:
Olvastam,hogy hűtőbe vagy kamrába…hol tároljam?

4 kedvelés

Zárt, hűvös helyen. A zártat úgy értem, hogy ne süssön rá a nap! Ha beteszed a kamrába az is jó. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

5 bejegyzést új témára osztott fel: Liquid keverési praktikák

Kicsit felhozom ezt a témát…én folyamatosan az eliquidvg-ről rendelem a nikotinos alaplét azóta is…most egy facés csopban nagyon lehúzták őket.Még olyat is állítanak,hogy nincs is benne nikotin…Miért írnak ilyeneket?

3 kedvelés

Szia ! Tőlük rendeltem ,nem volt sosem vele gondom 6mg,3mg egyikkel sem

4 kedvelés

Én is onnan rendeltem, és semmi problémám vele. A FB csoportok között szerintem van néhány jó és vannak kevésbé jó csoportok is. Feltételezem az utóbbiak egyikében volt ez.

4 kedvelés

Én is onnan rendelek mindig, semmi gond velük! :+1:
A megoldás nem kell olvasni a facét, én fenn sem vagyok és soha nem is leszek, ez elvi kérdés nálam! :joy:

6 kedvelés

Vagy innen rendelek! :+1:

4 kedvelés

@anon31274546 …mire végre megtaláltam és elküldtem,már nem nézed a messengert​:joy::joy::joy:

4 kedvelés

Nekem sem…a plátói kérdésem az volt,hogy miért írnak ilyet?Hogy miért ilyen szemetek?:wink:

4 kedvelés

Szia,én floravitáról szoktam pg+vg-t. A 2 liter összesen 4000 körül van. Nikotin pedig az eliquidvg.eu ról érkezik. Ez 8800ft 100mg/ml. 4 liter alaplébe elég és akkor 2,5 mg/ ml a nikotin tartalma. Simán jobb mint a VU-ról rendelt alaplé.

2 kedvelés

Ugyaninnen,ugyanezeket rendelem​:wink:Ez egy nagyon régi poszt​:slightly_smiling_face::wink:

3 kedvelés

Tényleg jó régi,de feldobta a Vaperina…én pedig nem néztem a dátumot. Azt hittem újra problémás lett…bocs miatta :slight_smile:

1 kedvelés