Honnan tudok alapfolyadékot rendelni?

ha 6-os nikotint szeretnél az azt jelenti, hogy 1 ml alaplében 6 mg nikotin van. DL-re lehet hogy erős lesz, a hármast szokták ajánlani. A boosteren ha meg van adva, pl hogy 20 mg/ml és veszel 5x10 ml-t, akkor 20x5x10 akkor 1000 mg nikotint vettél. Ezt hatosra keverni 1000/6=166 ml nullás alaplé kell. De ne felejtsük el, hogy az 5x10 ml, az már 50 ml, tehát már csak 116 ml 50/50 nullással kell felhúzni és készen is van. MEgmondom őszintén én ezt a boosteres dolgot drágának tartom, mert ahogy számoltam 2550 a booster + kb 600 az alaplé ami kell bele és a végén van 3150 ből kb 1,66 dl alaplé. 1800-2000/deciliter. Próbáltam a nikotin boostert és nálam semmiylen különösebb ízfokozást, vagy élményt nem hozott az előre keverthez képest. De te tudod. Ha modot, tankot vennél, akkor nézz szét külföldi shopokban, vagy a fasttech-en még tudtam paypal-lal fizetni. De vettem modot az ebay-ről is németből egy hét alatt itt volt. Cigabuy-on már nem játszik a PP fizetés, de most 26 dollár az Aegis solo egy aksis 100w-os viszonylag kicsi strapa mod, nekem is van. Teljesen jó és van belőle piros is :slight_smile: gondolom ez is szempont lehet egy hölgy vásárlónak :slight_smile: . Ugyenezen az oldalon pár dollárral drágábban meg tudod venni eu shopból is, akkor az is egy hét alatt nálad van és nem kell recegni a vám, vagy áfa + kezelési díj miatt. Alin 23 dollár volt pár napja a vinci x, ha podot szeretnél. Van itt a vaperinán egy akciófigyelő rész, oda érdemes lehet belesned. Van adok-veszek rész is, de pl a fb-on is vannak csoportok, ahol hirdetnek, most ezeket ide nem írnám ki. Szóval van pár lehetőség mindenre. De ha veszel egy literes nullás alaplét 5000-ért és 8 decit felöntesz egy 30mg-os 200 ml alaplével ami 6020 akkor is 6 mg/ml-t kapsz csak 11 ezerért. Ezt neked kell tudni, mit enged meg a pénztárcád, vagy mit mersz megkockáztatni. Én megmondom őszintén, még nem vettem romlott vagy rossz alaplét, pedig a sokak által lenézett vapingunderground-ról rendelgettem. Próbáld ki valamelyik megoldást, amúgy itt a vaperinán a DIY szekcióban keverési arányokat is számol neked az oldal. Hirdethetsz is, hogy szettet vagy modot+tankot vennél, hidd el, hogy jó arcok vannak itt és nem csapnak be, bátran vehetsz pár embertől használtat is. Nem muszáj kezdőként az isten pénzét is beleverni oylan dologba, amiről még azt sem tudod, hogy eszik-e vagy isszák. Na ugye? MErt szívják… :smiley: Sok sikert.

5 kedvelés