Hogyan készítsünk liquidet házilag

Porlasztós, nekem? Isten mentsen meg tőle, az első alkalommal kifogynék belőle, aztán lehetne vakarózni, hogy mi legyen.

6 kedvelés

Én a 30ml Vampire Vape Vanilla Tobaccoval jártam így,amikor felöntöttem az 50/50-es alappal 10%-osra,akkor már irritált kicsit a sok Pg

1 kedvelés

Szia, ez még aktuális? Ha igen, tudunk erről beszélni?

2 kedvelés

Mi van,ha én 12mg-osra szeretem a liquidjeimet?Annál ugye még magasabb nic.tartalom kell.Ilyet mindenhol max.9mg-osig látok…mit lehet csinálni majd,ha esetleg az eliquidvg megszűnik?:cry:

1 kedvelés

Hát akkor,nincs más mint a számolgatás.

2 kedvelés

Nem úgy értem. . .eddig is számolgatás volt a 100mg-os nic.alappal.Boosterrel,hogy csinálok pl.500ml 15 vagy 18mg-os alplét?Pg/vg-m van persze.:slightly_smiling_face:

Azért a 100as nicel nem sok számolni való van :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ő arra gondolt hogy ha megszűnik az oldal, akkor marad a 10ml 20mg/ml boosterek!(Ott jóval többet kell számolni mint a 100as nicnél)
Én személy szerint elengedtem az eliquidvg.eu-t! Az utolsó 3x100ml 100as nicem egyre szarabb minőségű volt, az utolsó tényleg annyira büdös volt hogy a kukába landolt!

2 kedvelés

Szia, amit írtál 100 mg nic alapot, az mennyire jó minőségű, gondolkodom rajta, hogy azt rendelnék és nem boostert, bár igazából ez is az, vagy nem?
http://eliquidvg.eu/alapok/nikotinos-100?product_id=670

4 kedvelés

Kiszámolod,hogy mennyi boostert kell venned,hogy 12 mg-s legyen.A Vaporism-on van pl. a JustVape booster.Ehhez van egy kis táblázat is.Ebből a boosterből 100ml alaphoz kell 20 booster,és lesz 300ml 12 mg-os alapod.
Screenshot 2022-01-28 at 11-03-34 Booster báze JustVape MTL (50VG 50PG) 5x10ml 18mg - Vaporism cz - Elektronické cigarety

6 kedvelés

Nekem nagyon nem vált be!
Az első rendelesémmel semmi gond nem volt, utána a következő kettő már kicsit büdös(hal szagú) volt.
A negyedik 100as nicem meg annyira büdös volt hogy szellőztetéssel se tűnt el!
Az oldalnak próbáltam jelezni de még a kapcsolatot sem vették fel velem…
De mintha már a 3adik kicsit szúrósabb izű is lett be aromázva, meg mintha gyengébb is lenne de lehet ezt már csak én magyarázom be magamnak :smiley:

1 kedvelés

Köszi​:slightly_smiling_face:De a kész liquidet írtam 12esre kb.Ahhoz asszem 15 és 20as alapot szoktunk gyártani.Gondolom nagyon-nagyon sok booster kellene majd.

Nekem még 1ikkel sem volt bajom.Sem a 100,sem a 18,sem a többi mg-os alaplével

1 kedvelés

Hát igen.Szerencsére nekem bőven elég a 3 mg-os lötyi​:grin:

1 kedvelés

Szia, pacsi :wave: @bornfree itt van még kettő bolt azokon kivül amit @Vaperina_Kinga mondott! :wink:
Kész alap: https://www.hunvapor.com/E-liquid-Base-c18_0_1.htm
Kész alap: https://oxygain.sk/62-e-liquid-alapok

4 kedvelés

Köszi, nálam egyelőre az eliquid trafik nyerő a nic-es alaplevével.

1 kedvelés

:cry::cry::cry::cry::cry:

Azért annyi pénzem nincs,hogy bevásároljak a 100as nickből…

5 kedvelés

Azért én kíváncsi lennék majd a folytatàsra…

1 kedvelés

Ezt jó tudni… :wink:

1 kedvelés

Valaki jól járt azzal a kávéval… Az tuti. Emgem is megállitottak magyarban, es volt 2 liter tiszta 52fokos szilva pálinka. Elvették, es a jegyzőkönyvbe azt írták, h 2 liter szeszes ital. Miért nem írták ra h 2 liter szilva pálinka? Mert zsebre ment az egész pálinka. Tuti.

2 kedvelés

Beatrix nagyon ne vásárolj egy jó évet bír a nic hűtőben!

2 kedvelés