Nikotinos alaplé

Sziasztok, E juice bar PG30-PG70 N6-ot használtam keveréshez, de lemaradtam a legújabb tiltásról, de nemzetiben nem akarok venni, nemjó és árban sem jó.
Nikotinos kellene, talán ha nullással kombinálom a dohány boltos N18-at? De nem ez lenne a legjobb, árban ez nem lesz oké hosszabb távra.
Ti hogy oldjátok meg?
Honnan?’
Hogy?

Köszi előre is.
Szép napot

1 kedvelés

Szia Krisztina üdv a közösségben. Van még egy pár megoldás,

Az első ami pénztárcakímélő szerintem.

Ezen a helyen veszel mondjuk alapot. Pg böl vagy Vg mennyit csak te tudod. Nyáron 60vg40pg böl kevkerek a meleg miatt télen 50/50 Na így már megis van az alapod. Úgy kevered ahogy neked jó .
Aztán ezen az oldalon https://aromamester.hu/base/nikotin-oldat-100ml-VG
veszel egy ilyet. A leírást megtalálod az oldalon meg a fórumon is. Vannak aromák is azok közül lehet válogatni ami szimpatikus számodra. A közöségünk nagy része
ezt használja. Össze öntöd az alapokat amit vettél annyit amennyit szeretnél. Azt javaslom kezdj valami kisebb mennyiségben . Mondjuk 200 ml el. Az aromamester nikotin-oldat hozzá adod olyan mennyiségben amilyen erősséget szeretnél. Ezen a ponton nagyon tessék figyelni. Ne cseppenjen rád nem szagolgatjuk semmi ilyesmi. Hozzá vágod az aromát is kész is vagy .Mint láthatod azért ez egy cseppet körülményes de nem egy agysebészet és olcsó.

https://diy.vaperina.cc/liquid-keverde/
Használd ezt a kalkulátort.

A második megoldás az lehet hogy veszel valami netes boltból kész alapot ilyenkor csak hozzá adód a 10 ml boostereket AMI SZERINTEM IDEGÖRLŐ :smiley: Aroma hozzá és megint készen vagy. Ez a drágább megoldás.A te döntésed melyiket választod. Először ne keverj be sokat én mondjuk 30 ml szoktam mert ha számomra hányadék az aroma akkor nem bukok el csak 30 ml ami lefolyóba végzi majd. Bocsi hogy hosszúra sikerült …Kerülj mindent ami nemzeti mert csak lehuzás az egész !!!Szépnapot

13 kedvelés

Szia István, kössz szépen a részletest.
Elore bekeverteket szoktam aromázni és én Mystices vagyok.
A málna és erdei kombojaval, marha jó :slight_smile:
Boosterek rendelése akkor sima ügy?
Akárhány ml?
Mert nem találom a rendeletet viszont a bkv ellenor is mindig elkap, inkabb vigyaznek xD
Sk oldalról akartam lötyit akkor realizáltam h itt már ez is tilos és beiratkoztam vegyész képzésre asap ezután xD

Szoval jöhet akár 1dl booster is?

Nagyon köszi

2 kedvelés

Szerintem igen persze [https://aromamester.hu/base/nikotin-oldat-100ml-VG ] Ez is pont egy deci :slight_smile: Csak ez 100mg/ml liter. Nagyon durván erős ezért írtam hogy tessék vigyázni.Szerintem mehet a rendelésed nyugodtan senkitől nem hallottam a fórumon hogy problémába ütközött volna . Ha van 900 ml liter alapod már csak hozzá vágod a 100mg boostert amit linkeltem neked. Máris van egy liter 10mg erősségű bázisod .Ami nem is rossz ha belegondolsz. De ha hozzád adjuk az áramot akkor még erősebb lesz.
https://diy.vaperina.cc/liquid-keverde/
Tessék a keverdét használni ! :slight_smile: Mert az aroma is pg ugyebár . De keverde használatával nem lesz problémád nagyons sokat segít majd neked.

1 kedvelés

Saját tapasztalatom alapján én annyiban egészíteném ki @Maszat - egyébként tökéletes - írását, hogy az aromamesteres vg alapú nikotint nagyon nehéz fecskendővel felszívni. Másodjára a pg-set választottam, ez sokkal kezelhetőbb.
https://aromamester.hu/base/nikotin-oldat-100ml

Árban ugyanaz, ha vg pg külön van keverve, ugyanúgy számítható, de egy kész 70/30-as alapot se nagyon húz el pg irányba, mivel tényleg kevés kell belőle.

Így van, a 100vg túl sűrű a fecskendőhöz. Vagy borítani kell az egészet Vagy (én ezt teszem) grammra pontosan kimérni vízből edénybe (1gr=1ml) a kívánt mennyiséget->bejelőlni és addig tölteni vg-s nic-kel… és azt borítani az alaphoz. Vagy hitelesített skálázású mérőedény használata…ami drága

1 kedvelés

Köszi az infókat :slight_smile:
Remélem elég lesz egy BA képzés pályaelhagyó kémiatanár szakra
Legyen a pázmány?'xD

:poop:

1 kedvelés

Tökéletesen igazad van :! igazából hirtelen írtam az egészet ezért let vg belöle . Bocsika

2 kedvelés

Én már nem használom az aromamesterest mert van olcsóbb, jobb minőségben .

Tistelettel

1 kedvelés

Az amit múltkor mutattál meg hogy rendelted ?

Igen :slight_smile:

a PG.és, ha nem ízleled meg (persze óvatosan!!!)
Nem mondod meg hogy mi, se illata, az álaga mint a sima PG.

Tisztelettel

1 kedvelés

Na ez tök jó tudni köszöike :slight_smile: Ha egyszer elfogynak a dolgok amiről fogalmam nincs róla mikor fog megtörténni. Nagyon betáraztam :slight_smile: Peddig többen is szóltak nekem hogy sok lesz az . De tpd meg Eu faszság stb stb .

3 kedvelés

@Krisz12 innen kész alap!

Vagy!

5 kedvelés

Szia, nagyon köszi a linkeket! Szeretném megkérdezni, ha vvvvéletlenül, rendeltem kész levelest, vééééletlenül búsztolva, és megérkezett postára, átvehetem szerinted?
Nem lesz má’ baj?

Bocsánat a kódokért.
Gondjaim vannak a szememmmmel. XD

Krisz

2 kedvelés

Hi attól függ mit értesz kész leves alatt . Nagyon sok benne a buktató. Rendeltél 70vg 30 pg 9 mg mondjuk. Aztán lehet kapsz 70pg 30vg 3 mg ott.Hogyan bizonyítod hogy becsaptak ? Sehogy … zsákbamacska az egész .De ez is lehet pont jót fogsz ki. De minek hazárdírozni? Annyi jó kis oldala van ahol szinte 99 % hogy nem vernek át. A helyedben arra venném inkább az irányt. A lutri oldalakat meg tessék szépen messziről kerülni …azt is sejtem melyik oldal volt . Üdv

Szerintem a hölgynek nem elvi aggályai vannak,
hanem ha jól értelmezem inkább jogi :slight_smile:
Tehát hogy a postán neme 2 TEkes várja :slight_smile:

@Krisz12 Ha az EU n belülről rendelted nem hiszem,
örülnek ha a dolgukat megtudják csinálni, nem hogy bontogassanak.

Tisztelettel

6 kedvelés

Igen igenazt, ez volt az eredeti célom, de örülök h kapok infót tőletek, előre és utólag is nagyon köszi.
Igen, jogi volt a kérdés, de az a bizonYos sk-oldal olyan gyorsan szállít,h esélyem sem volt lemondani, h nehogy gond legyen nálunk átvételnél.

Köszi,
Szép szombatot,

Krisz

3 kedvelés

Oké csak ez nekem még korán reggel nem volt világos :smiley: http://www.vaperstore.eu/ gondoltam pl na remélem érted mit akarok kinyögni .

1 kedvelés

Igen :slight_smile:

Érteni vélem :slight_smile:
Amúgy a mondani valódat is támogatom!
Én csak saját magam által kevert liquidet használtam,
és azzal is szoktam át.
Pedig ha valaki más “galaxisban” van a kémiával az én vagyok,
viszont számomra ez is “csak” matek :slight_smile:

Tisztelettel

3 kedvelés