Hogy jól induljon a hét. 😄(Valakinek biztos..)

Haligali muchachos! Kemény egy hónapos használat után a podomban elengedett egy mágnes. Meg sem lep,engem sz*pat az élet…:rofl:
Használható,meg ugyanugy érzékel,tapad stb… max esztétikai hiba,de ugye 15 ezer pénzért én azért elvárnám hogy ne kezdjen szét hullani egy hónap után. :smiling_face_with_tear: Azért osztom meg veletek hogy ha valakinek ugyanilyen Ursa Nano Pro-ja van akkor számitson rá,ha valaki ilyet akar venni inkább dobjon já még pár ezret és vegyen jobbat.(én is ezt fogom tenni)
Ha valakivel már ugyanez megtörtént akkor legyen szives kapja be a fülem amiért nem szólt. :rofl::heart:

Na most lehet röhögni! :smiley:


1 kedvelés

Szia.
Írj azoknak ahol vetted, meg bőven garanciásnak kell lennie…
Írj mi lett a döntésed…

1 kedvelés

Futószallagos termék esetén természetes, hogy vannak hibák egy-egy példánnyal. Írj a boltnak ahonnan vetted és kapsz egy újat.

1 kedvelés

Pillanatragasztó mint olyan mond valamit ? :slight_smile:

Persze. Össze baszom aztán végképp lőttek a garanciának. :rofl:

Mindenképp írok nekik. :sweat_smile:

1 kedvelés

Mit lehet összebaszni egy mágnes visszaragasztásával. Amúgy meg egy 15$-os “eldobható” akármiről beszélünk. Annyit nem ér, hogy becsomagoljam és elvigyem a postára hogy visszaküldjem.

Hidd el ha én neki állok ott nem csak a mágnes fog ragadni…:sweat_smile:

Nem foglalkoznak vele , el küldöd fizeted a futárt és vissza küldik azzal hogy jó. Nálam ugyan ez volt plusz még zavarodott a10 fejből egyet sem ismert fel rendesen mindig más Ohm ot írt ki. Válasz dobjam kiaz összeset. Náluk működik rendesen. Ja és a tíz fejből öt Vadi új volt . Így lesz a 15000-es gépből 20000-es fos.

Ez attól függ, hogy hol vetted. Civilizált országok korrekten működő boltjaiból vásárolva ilyenkor sűrű elnézéstkívánás és bocsánatkérés mellett érdemben foglalkoznak a problémáddal, majd jó eséllyel rendezik is azt, gyakran az olcsó kacatok utaztatása nélkül is. Egy pod pedig még bőven belefér ebbe a súlycsoportba, ezek be vannak árazva a rendszerbe, mikor vásárolsz. Persze itt, K-Európa ülepének rücskösebbik felén a garancia érvényesítése khmmmm, hát ugye minimum kicsit problémás :confused:, ha egyszer valamit kifizettél ,az már a te problémád,az eladó jövőbeli nulla v. minimális kalkulált ráfordítása mellett. A vape cucc is elég ‘szürkeimport’ kategória,ez sem egyszerűsíti az életedet.
(Nem. Nem veszünk semmit “magyar” webshopból. Mert túlárazott és ha elindul a sz@póroller, akkor le is tojnak :smiley: )

Esetleg meg lehet kérni egy szomszédot akinek nem remeg a keze…:smiley::blush:

1 kedvelés

Ez konkrétan a TLC .

1 kedvelés

Sose vettem tőlük semmit és amúgy sem őszinte a mosolyom, amikor ezeknek a boltoknak a rugdosására kerül a sor, úgyhogy innentől minden kizárólag magánvéleményként kezelendő. Ezek szerint a garis ügyintézés errefelé sem túl erős, ellenben hardwer oldalon elég vastagon fogott a ceruza. Értem én,hogy gazdasági környezet, meg adók, miegymás, de egy kicsit nyugatabbról ugyanezt bő féláron megkapod és vásárlás után is emberszámba vesznek.
A másik véglet a kínai rendelés: az tud baromi olcsó lenni, cserébe az út hosszú, a garanciális problémákat pedig vevőként be kell nyelni, mert elvileg van, gyakorlatilag a gazdasági totálkár olcsóbb neked is…:grin:

2 kedvelés

Megvédeném a kínai webshopokat :smiley: Akárhányszor fordultam hozzájuk (Sourcemore/Healthcabin) mindig pénzt vagy új terméket kaptam. Az elmúlt héten két garanciális ügyintézésem volt és mindkét esetben jogosnak tartották a problémám.

Hazai webshopnak álcázott de külföldi cégekben csak az a csábító, hogy magyarul van leírva minden. Ez az egyetlen egy előnyük. Semmi más.

3 kedvelés

A Cigbest is teljesen korrekt garival kapcsolatban, árban.

1 kedvelés

Kisebb kampányt folytattam a Vaporesso Luxe Xr Max mellett, azóta is használom és kutya bajom vele. Ki tartott pisztolyt a fejedhez, hogy ennyit adtál érte? Fentebb említett podom nem volt 10k sem sourcen.


A tied most is 6k…

Ugyanitt eldobható fejek hármasával 7 dollár alatt,

mégis az Xr Max-ot javasolnám. Nagyobb akku, 7 mesh poriból válogathatsz kedvedre, 0 folyás, nagyon jó ízvisszaadás.

Naaa… Hirtelen kellett a kollégának vmi, ez sikerült. Azért a fejét ne szedd le, mégha nem is volt a legsikeresebb döntés(azért ha pl. ez vagy valami ilyesmi lenne életem legnagyobb baklövése, tudnék létezni a gyötrő bűntudat mellett is :grin::crazy_face:)
Szerintem mindenki futott már rá valami hosszúkásra a rutinos vénségek között is vape terén, én pl. egy kisebb afrikai ország êves költségvetését biztos leeresztettem a lefolyón,mire kialakult, mit esik jól pöfékelni rendszeresen.
Még most is be-becsúszik 1-2baki :sweat_smile:

4 kedvelés

A Lux Xr max nekem sem volt több csak ugye 5 hét az 5 hét ha pirosat akarsz ,mert az szinte mindenhol előrendelős. Ha kezdő vagy nem akarsz hónapokat várni 4 hónappal ezelőtt még nem is volt . Inkább szívsz .:rofl:
Majd később még tanulnod ,mit szabad mit nem.

Impulzív vásárlás :shushing_face:. De ha most kezdeném akkor sem vásárolnék podot . Nincs hová tovább egy poddal :sweat_smile: csak catrig catrig hátán. Az ember vesz egy kezdő szetet és a mód még mindig tartogat további lépés esélyt .

1 kedvelés

Értve, buksi marad a helyén, bár eszem ágában sem volt eltávolítani onnan, csak még nagyon kávézatlan voltam amikor a post íródott. Lábjegyzetben halkan súgom csak, hogy nekem is ajánlgatták a nano prot, (Akkor még sima nanom volt, a tököm meg tele vele mert folyt mindenhol is.) most örülök csak igazán hogy nem hagytam magam eltántorítani és a max mellett döntöttem.