Istick Pico 25

Sziasztok!Istick Pico25 kèszülèkem már a harmadik porlasztót eszi szűk kèt hèt alatt Most egy HW1 es van benne,csepegtettem bele,hagytam állni a lèben is,szipákoltam is hogy vákumot kapjon.Dr.Kero aroma, 50/50 ès 70/30 levessel is vadul szörcsög,ès a lelkemet kiköhögöm.55 watton használom.De ha feljebb ha lejjebb veszem,az íze rèmes.Kipucoltam,akkor is.Kèrlek segítsetek mert kifogytam az ötletekből! :pleading_face:

hány ohmos pori van abban hogy 55w hajtod​:sweat_smile:?szerintem sok a w neki

0.2 ohmos,40-80 watt,single cilinder.Lila fogalmam sincs mit szeret…

szerintem próbáld meg 30-40w között hajtani hátha jó lesz

meg ha szörcsög rázd meg a tankot moddal együtt fejjel lefelé és jó lesz utánna

Levettem 35 re,de lehet hogy kinyiffantottam szegènyt mert az íze egy ègett cipőtalpè maradt.De most már legalább tudom mit rontottam el!Öblízès,csere,szerintem jó lesz!Köszönöm szèpen a segítsèget!:sweat_smile:

2 kedvelés

Pedig ha szörcsög sok a leves neki. Ha viszont köhögsz tőle, akkor vagy sok neked a gőz vagy sok a nikotin. Én a helyedben keresnék valami mtl szerű porit .8 ohm környékén 10-15 watt között hajtva. Bár nem vagyok dl szakértő, sosem merészkedtem még 14 watt fölé. :sweat_smile: Meg a pico sem egy dl mod, ezt a tankot sem értem miért adják subohm tekeréssel, tiszta agyrém. Kéne egy normális tankot is keresni, márha az mtl vonalat még nem próbáltad. De ez a 0.2 meg 0.3 ohm egy 18650-es modon, meg 40-80 watt, jézus.

1 kedvelés

Bevált az alacsonyabb watt,már nem akarok megfulladni!A nikotin tènyleg brutál de napi kèt doboz cigi után ennyi kell is!:blush:Egyèni rekordra kèszülök,holnap nem gyújtok rá,este nyolc körül bagóztam utoljára.Ígèretes!:grin:

5 kedvelés

Mennyi mg? Azért egy subohm tanknál 6mg fölé nem szabad menni, inkább alatta.

Három meg egy kicsi.Ennèl a ketyerènèl ez is erős,a gőzèt meg vágni lehet.Tetszik!:ok_hand:

1 kedvelés

Akkor meg lehetne még próbálni a hw2-es porit, az talán kevesebb wattal beéri és kevesebb a gőze is, nem köhögtet meg annyira. De ha most kezdted, akkor az elején a köhögés lehet a tisztulás jele is.

Próbáltam,de inkább ennèl maradok.Tetszik a Londoni ködbe burkolózó szoba,ès így alacsonyabb watton nem köhögtet!Nèha krihácsolok,de ha egy kontènernyi kátrány próbál távozni,ennyi belefèr!

Igen, az eleje ilyen. Ha a ködfelhő jön be, hajrá. Csak ha alacsonyabb watton hajtod, mint az ajánlott, akkor az ízek tompulnak vagy el is mehetnek teljesen. Illetve 40 watton az akksi nem fog sokat bírni, érdemes betárazni pót akksiból vagy venni egy ízmosabb modot, két 18650-el vagy egy 21700-al. Meg 2ml-s tank? Na azt is lehet majd töltögetni sűrűn akkor. :grinning: Az még mtl-be is nagyon karcsú.

1 kedvelés

Egyelőre anorexiás a pénztárcám,de egy darabig ezzel is elleszek!:grin:Ez az első ecigi aminél merek reménykedni a leszokásban…Ha rámdől a Sparkasse veszek egy tégla nagyságú modot!!

Sziasztok,megetettem a pènztárcámat így a modom kapott egy nautilus 3 tankot.
A különbsèget zongorázni lehet​:ok_hand:
Ispy,igazad volt!!!

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.