Vélemény kérés

Sziasztok! :slight_smile:

Egy ismerősömnek általam megjött a kedve az e-cigizésgez így aztán úgy döntött, hogy bele akar fogni az e-cigizésbe.
Kapott is egy porlasztós szettet a barátjától, mivel neki nem jött be, így el ajándékozta neki.

Ismeri valaki ezt a fajtát?


2 kedvelés

Szia @Zsanett_Dudas!
Én is ezt, használom. A pico mod nagyon jó, a tank meg jó kezdésnek, ha belejött, lecsereli. Az eleaf meg szerintem azért is jó, mert bárhol kap bele porlasztót!

3 kedvelés

Szia @Ivett :slight_smile:
Azt szeretném kérdezni hogy milyen porlasztó kell bele?

1 kedvelés

Utána kell járnom, nem tudom milyen tankkal adják szettben, én csak a modot használom. Megnézem neked, de lehet addigra a többiek is írnak :grinning:

1 kedvelés

Jaa, azthittem hogy szettben van neked bocsi :roll_eyes::grin:

1 kedvelés

Nem probléma :grinning: ezt találtam neked!
2 féle porlasztó mehet bele, attól függ tc vagy mtl. (bár szerintem mtl kell neki így elsőre)

2 kedvelés

Sziasztok. :blush:
A Pico mod nagyon jól teszi a dolgát, én a tankra fordítanék nagyobb figyelmet. Mert lehet a porlasztó nem hozott az ismerősöd barátjának olyan élményt amit szeretett volna. A saját porlasztóján kívül még ezzel is kompatibilis a Melo 3:

Aspire Triton :arrow_down:


Aspire Atlantis :arrow_down:

Atlantis porlasztókból 0.3, 0.5 és 1 ohmos kapható.
Ezeket csak azért mondom, mert sok esetben maga a porlasztó okozott problémát, mert túlságosan melegszik.

5 kedvelés

Köszönöm szépen :slight_smile:
Akkor ez egy mtl tank ami hozzá jár?

Az enyém az éppen DL volt és azzal nem volt neki problémája, csak az első pár szívásnál, akkor úgy szívta mint a cigit, pedig nem is dohányzott :grin:

1 kedvelés

Eredetileg DL tank a Melo 3, csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy melegszik mintha muszáj volna. :sweat_smile: Egyébként nekem is volt, hozzávágtam az egyik munkatársamhoz, mert nekem sem tetszett a meleg gőz. :confused: Én ezért a porlasztókat tartom felelősnek. Ezért is mutattam mik vannak amik belemennek még. Mert egyébként jó kis tank, és ehhez a modhoz (ebben a színben) nem tudom mi illene még. :thinking:

Szerk.: DL tank, de abból is a lágyabb fajta. Inkább félDL.

4 kedvelés

Igen, az volt az első mondatom hozzá hogy az kuka :rofl::grin:

2 kedvelés

Veszünk bele egyet kettőt próbának, aztán lehet, hogy meg barátkoztatom az RTA tankokkal :grin:

1 kedvelés

Az ECR-ről meg is feledkeztem. Én Melo 2-ben használtam. Nem rossz, de egy RTA nem ennyire macerás. :slight_smile:

2 kedvelés

Én nem vágnám rá azonnal, hogy klón. De igazad van, benne van a pakliban. Le kell kaparni az oldalán lévő eredetiséget igazoló maccicát, és be kell írni az Eleaf oldalán ide:

https://www.eleafworld.com/info/batchcode.php

1 kedvelés

Egyébként a Pico klónok nem jelzik ki, hogy szíváskor hány voltot vesznek ki az akkuból. Annyira nem okos a klón board. Így egy gombnyomás is bőven elég. :slight_smile:

2 kedvelés

Szerepel a termékpalettában ez a színösszeállítás. Én már rózsaszin, fekete és króm Pico-ból is láttam klónt. Ezért nem értem miért a színre mentél rá, de persze, igazad van. :slight_smile:

3 kedvelés

Nem baj az ha klón, csak működjön rendesen :slight_smile:

De holnap vagy szombaton meg tudom nézni neki

1 kedvelés

Fogalmam nincs mit kell néznem :rofl:

1 kedvelés

Szerintem ott írja, 38939x lett használva ez a kód, szóval jó eséllyed van rá, hogy hamisítvány. Piros betűs szöveg, a nagy WARNING után.

2 kedvelés

Köszönöm szépen

1 kedvelés