Hellvape MD mtl rta

A hosszú slukkok most kizárva a th miatt!
5-ös levegő, majdnem a legnagyobb,ez is az miatt, mert hátha így levegőssebb és nem olyan erős.

2 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a segítséget!!!
Nagyon örülök, hogy tagja lehetek ennek a csodálatos közösségnek! :hugs:

4 kedvelés

Hú köszi @Zolika sajnálom, hogy csak most vettem észre az említésed :pensive: de úgy látom megoldottátok :heart_eyes:

@Anita nagyon ügyesen megépítetted, profi munka :slightly_smiling_face:

Nekem ami féltűnt ha jól látom itt az első képen, hogy az afc-t megfordítanám.

A tekercs alatt legyen az egy nagy levegőzőlyuk és a másik fele ahol több kisebb lyuk van kívül.
A hang stb betudható ennek meg talán a szörcsögés is. Ha megfordítod akkor sokkal jobb lesz a levegőzés, a tekercs hűtése és remélhetőleg az egész vape élmény. :crossed_fingers:

5 kedvelés

:wink:más dolgod volt ,amit muszáj miattunk mert sokat cseverészünk :grin:

4 kedvelés

Köszönöm szépen, messze van a szép munkától, de tűrhető. :sweat_smile: Sajnos azóta ugyanaz a problémám. :pleading_face:
Pattog, szörcsög, fröcsög én meg nyelem lötyit. :pensive::persevere: Próbáltam már a nagyobb afc gyűrűvel is (a teljesen nyitottal), most délután raktam bele ezt, hátha… Nem tudom, hogy én csinálok valamit rosszul, esetleg a tankkal van valami bibi, vagy eleve ilyen ez a tank. Ha megint új tankot kell vennem (annyira felmérgelt, hogy valószínű), akkor már tényleg nem tudom milyet. Nem rég vettem egy hildát de nagynak és nehéznek bizonyult, elbizniszeltem a drága jó bratyómmal, abból lett ez az MD. De már bánom is a bizniszt… Bratyó meg úgy kezeli és szívja a Hildát (neki is az első rta), mintha mindig is egymáséi lettek volna! :see_no_evil: A múltkor ajánlották itt nekem a byka-t, de elég húzós az ára, főleg most.:roll_eyes:

5 kedvelés

Vidd egy picit lejjebb a wattot. Vagy zárj a külső levegőzésen kicsit…

2 kedvelés

Én úgy veszem észre, hogy ott egy picit kevés a vatta. Viszont tegyél még rá 1-2 menetet. Ugy akkor 1.0-1.15 watt lenne. És azt max 13-15 watton…

2 kedvelés

Próbálgattam a wattal játszani, lejjebb is, feljebb is, mindhiába!

1 kedvelés

Ahogy látszik, 5 menet van. Próbáld 7-8 menettel. Így kevesebb watt is kell. Szerintem…
Sima szálhuzal is jó lenne. Lehetőleg 28ga ni80. De ne érts félre, én nem akarlak össze zavarni… Csak próbálok ötleteket adni…pont úgy mint ahogy nekem is adnak mind a mai napig is mások… :grin::grin::grin:

2 kedvelés

Pedig ez egy nagyon jó íz visszaadású tank.Nem szabad feladni,ilyen könnyen.Eleinte èn is sokat kinlódtam vele,de mostmár jó barátok vagyunk. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Így van ezzel mindenki szerintem… Minden tanknak megvan a saját opció beállítása… Amivel normál értékek között jól működik…
Csak egy egyszerű példa… Én ma 5-ször tekertem meg a hildát, mire rájöttem, h mi a jó neki. H melyek azok az értékek amik között jól duruzsol…
A hildám például nem szereti a fused clapton és a clapton huzalokat. Csakis a sima szálhuzal jo neki. Most tökéletesen duruzsol. 28ga ni80 sima szálhuzallal…

3 kedvelés

5-ik tekerés ma, mire rájöttem mi a jó neki… De igy most tökéletes…
Ja! És 70vg /30pg levessel. Nem pedig 50 /50…

3 kedvelés

A kèpet nèzve,mèg egy dolog eszembe jutott.
Teljesen összenyomott tekerèssel próbáltad milyen?

Sziasztok!
Szóval akkor csak én gondoltam azt (tévesen), hogy ha veszel egy tankot, szépen összerakod, és már tökéletesen is duruzsol? :see_no_evil: Mert hát akkor nyilván felesleges lecserélnem, mindegyik tankkal ez lesz az elején… Úgy látom az opciók tárháza szinte végtelen! Akkor hát nincs más hátra, mint előre, próbálkozom!

4 kedvelés

Kéz csókolom Anita !

Igen valahogy így ! De hozzá kell tenni , mindenki a tökéletest keresi ! És persze mindenkinek van kedvence ! De ez teljesen egyén függő ! Ha sokan mondják valamire , hogy jó akkor valószínű az is ! :wink:
Egy RTA tank mindig többet tud adni egy porlasztósnál ! Talán a dvarw E estében nem így volt ! :hugs:

5 kedvelés

Jó reggelt. Észrevettem valamit amit tegnap nem. Magában a tekercsben kevés a vatta. Nem a huzal fogja, mert akkor kicsit kidudorodna a két menet között, hanem csak úgy benne ül. Így nem fog jól porlasztani. Itt látszik is szépen:

7 kedvelés

Kéz csókolom Kinga Jó reggelt !

Igen jól látod ! A kevés vatta pedig fröcskölődést okoz és pattog !

7 kedvelés

Sosem adjuk fel olyan könnyen… :smiling_face:

5 kedvelés

Így van. Csak tegnap ezt még nem vettem észre. Ha ez a 3as vatta, akkor 3.5ös kell bele.

4 kedvelés

Én sosem használtam a cipőfűzős vattát ! Az a biztos amit én készítek ! :wink: :blush:

5 kedvelés