Hellvape MD bénázás... segítsetek megtalálni az utat a jó ízekhez!

Sziasztok!

Most vettem egy Hellvape MD tankot (mindenki áradozik róla NET szerte)! Egész egyszerűen nem tudok rájönni, miért gyengék az ízek! 5 különböző tekerést csináltam, és számtalan “finomhangolást” (a közös pont az ss316l anyagú huzal, és a BP mods vatta). Nem ez az első MTL RTAm, van DigiFlavor V4, Vendy Vape Berserker V3 (B3), THC Tauren Elite Pro és pár DL RTA tankom is.

Kérdéseim tehát:
-Mekkora magra építetek
-Milyen típusú huzallal
-Milyen anyagú huzallal
-Milyen stílusban
-Milyen magasra (levegőzőtöl)
-Hány Ohm környékén játszotok

Ötleteket szeretnék meríteni!

Kimondottan MD tank specifikus a kérdés, a többi tankom már kifiléztem, azok működnek… :wink:

4 kedvelés

Szia druszám!

Ide hívjuk @Donat -ot, neki ez a tank van régóta, mintha videót is csinált volna az építésről, de nem találtam, én csak egy programozó vagyok, lehet ezért. :joy:

1 kedvelés

Szia :slightly_smiling_face:

Ni80 Superfine Fused Claptonnal használom, tökéletes bele. Kiváló ízeket ad.

Kisebb afc. 3-as magon, 5menet, ~0.9 ohm körül Ni80, 13 watton 4-es levegőzésen. Ez a setup jött be nekem a legjobban MTL - re. :slightly_smiling_face:



Ez eredetileg ebben a témában található de inkább összeszedtem ide 1 bejegyzésbe.

6 kedvelés

Köszönöm!
Ki fogom próbálni!
Bár az Ni80 nem a kedvencem, van egy bontatlan tekercsem (ráadásul pont VV Ni80 Superfine MTL Fused Clapton 30ga x 2 (=)+ 38ga)…
Én ss316l párti vagyok. Most egy ss316l 28 GA szálhuzalból készített 3mm magú microcoil tekerés van benn (ca. 1-1,1 Ohm), és most a Journey Applenaut egész jó ízeket produkál. :grin:

2 kedvelés

Megépítettem a VV Ni80 huzallal. A leves most került ki a keverőgépből, még 1-2 napot pihennie kellene… de már most több részletet vélek kiérezni, mint a Taurenből. Ha igaz, sikerűlt a művelet! :slight_smile:

4 kedvelés