Hellvape MD mtl rta

Én sem használtam sosem, könnyebb korrigálni is, ha nem fix a magméret. Persze nem rossz dolog ez a cipőfűzős cucc, de 8 év alatt mást szoktam meg. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Tépőzár :joy:

Ez a cipőfűzős az a konfekcionált zsinóros csíkos? (Vapetampon?

Nem tűnik gazdaságosnak.

Szemeztem vele, de inkább “szalonnázni” kezdtem.

2 kedvelés

2,5 mag van benne, 2,5-es vattát raktam bele. Jól megpödörgettem, ahogy mondtátok és hát meglepően könnyen bele is ment!

4 kedvelés

A vattának húzósan kell belemennie a tekercsbe , valamennyi ellenállással !

3 kedvelés

Egyáltalán nem gazdaságos, de mivel még kezdőmotoros vagyok az rta világában, így igyekeztem mindennel könnyíteni a helyzetet! :sweat_smile:

2 kedvelés

Na ugye… Fog az menni… Csak kis türelem és kitartás… :smiling_face:

3 kedvelés

Rosszul emlékeztem bocsánat. Elvileg passzolnia kéne bele. A módszer jó volt. Csak majd tégy egy próbát nagyobb vattával. :slightly_smiling_face: Egyébként kezdésnek nem rossz a cipőfűzős, aztán majd belejössz. Mindenben segítünk. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Igen igen, nem sokára megpróbálom vastagabb vattával. Egész fincsi már az íze is, az erősség is enyhült, most már csak a fröcsögést kell valahogy megszüntetnem!

2 kedvelés

Arra lesz megoldás a több vatta. :slightly_smiling_face: Örülök, mert sínen vagy.

1 kedvelés

Én meg örülök, hogy ennyire aranyosak és segítőkészek vagytok! Imádom, hogy nincs lehurrogás, hanem mindenki próbál segíteni, ahogy tud! Nagyon jó itt lenni! :blush: Lassan többet lógok itt, mint a facén! :joy:

6 kedvelés

Hát, ez nem egy “face csoport”. :relieved: Tessék csak itt lógni. Örülünk Neked. :hugs:

5 kedvelés

Érdekes, hogy én is hasonlókat észleltem :grin: szétolvastam már a tudásbázist is, olyan jól ír a Kinga.
Vapebook.
(Gyűlik az Off).:roll_eyes:

3 kedvelés

Szétkaptam gyors… :smiley:
Sajnos a hangot le kellett vennem pedig magyaráztam közben csak közben más is beszélt, de azért remélem így is segítség lehet. Helyette raktam valami zenét :grin:

Én 3-as magra tekertem, hézagosan 5 menetet.
A tekercset teljesen betoltam a bekötőoszlopokhoz. Utána úgyis enged annyit, hogy a kis hézag megmaradjon a tekercs és az oszlopok között. A vattát a tank szélével egyvonalban vágom le és megborzolom a végeit, ha soknak tűnik ritkítom kicsit és jól betömködöm a nyílásokba, hogy fedje mindenhol.

A vatta akkor jó ha egyik irányból behúzva érzel egy minimális ellenállást a huzalról és utána a másik irányba elmozdítva is. Ilyenkor a vatta kicsit púpos vagy mi szélesebb a tekercsnél? :smiley: A videón látszik, hogy mindkét irányba elmozdítom és igaz, hogy az egyik fele jóval vastagabb de azt ritkítani is fogom, míg a másikat amelyik vékonyabb nem. Miután betömködted fontos, hogy alul a levegőző nyitott legyen és semmi ne álljon az útjában. Ezeket is mutatom a videón.

10 kedvelés

De szuper vagy, nagyon köszönöm a videót! :heart:
Gyönyörű munka!!!
A következő lépés a 3-as mag lesz, de be kell szereznem még huzalt és olyan tekerentyűmekerentyűt! :see_no_evil:
Nagyon hálás vagyok a sok segítségért! :pray:t2:

5 kedvelés

Igen, tegnap este tévézés helyett én is Kinga irományait olvastam! :sweat_smile::blush:

3 kedvelés



Ez az én tekerő készletem. Tudom, primitív… De jól elvagyok vele. A vastagabb imbusz kulcs, a 2 mm-es coilozóm… Sőt, mi több, nagyon is primitív, de attól még jó… Nekem… :smiling_face:Utolsó képen a tekerő segéd egyik vége 2.5mm a másik pedig 3mm átmérőjű…

Ezt arra az esetre, ha nem szeretnél sokat rá költeni, így az elején.

7 kedvelés

De jó! Nagyon kreatív vagy :blush:

Nahát! :heart_eyes: Ez megtisztelő. :smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés

Mindenesetre van mit tanulni tőle :smiling_face:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.