Ijoy cigpet capo 126w

Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata erről a modról?
Megtetszett,megrendeltem​:grin:Csak mivel elég occó volt,és aliexpresszes félek,hogy nagyon gagyi lesz.

3 kedvelés

Szia. @Donat - nak van egy. :grin: Amennyire én tudom meg van vele elégedve.

Remélem akkor jó lesz.

3 kedvelés

Szia :slightly_smiling_face:

Igen, nekem van már egy ideje, semmi probléma nincs vele :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ez jó hír!Köszi!

2 kedvelés

Az egy Hellvape MD a tetején?Azzal használnám én is majd,csak SS-el.Még mindkettő úton van egyenlőre.

4 kedvelés

Igen, szuper tank ez is :slightly_smiling_face: könnyű, gyors az építése. Kinga ajánlására MTL -ben Ni80 Superfine Fused Claptonnal használom, tökéletes bele. Kiváló ízeket ad.

6 kedvelés

Befutott a gésám is!Pofás​:grinning:

9 kedvelés

Összeállt a szett nekem is​:grinning:

10 kedvelés

Sziasztok! :slightly_smiling_face:
Nagyon szép tank! :slightly_smiling_face:
@Donat @Janchee használjátok egészséggel!
Az az igazság,hogy nálam is beindult a bogár erre a tankocskára. :slightly_smiling_face:
Kérdezném,hogy mennyire kezdőbarát?

Én féléve vape-elek,szóval kezdő vagyok,de egyből barátok lettünk​:grin:
Az első tekerés van bent,eddig minden ok.

3 kedvelés

Tudom,még korai ezt kérdeznem,de a Berserker minihez képest,(ha jól látom olyanod is van), mik az első benyomásaid?

1 kedvelés

Így elsőre,építeni nagyon könnyű.Lehet,hogy pont eltaláltam a vattázást,azzal nem volt gond.Az ízre kiváló!

3 kedvelés

Sziasztok :slightly_smiling_face:
Még barátkozgatunk,meg finomhangolni is kell,de a lényeg,hogy megvan az enyém is. :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Hát mi már nem vagyunk olyan jó barátok.Sokat nem haszáltam még,de folyik alul a levegőzőnél.Lehet,hogy vattázási probléma,még kisérletezgetek vele.

Sajnálom. :slightly_frowning_face:
De valahol,itt a Vaperinán olvastam,hogy ennél a tanknál a folyást,ahogy Te is írod,vattázási probléma okozhatja.

Csak az a furcsa,hogy elsőre nem volt gond.De nem tudom azóta mit csinálok rosszul.

1 kedvelés

Nem akarom elkiabálni,de mintha elkaptam volna a fonalat.Ez a kép segített:

2 kedvelés

Köszönöm az infót,nekem is jól jöhet.
Pár óra használat,meg már a harmadik tank liquid elgőzölèse után,nem tapasztaltam megfolyást. :slightly_smiling_face:
Egyèbkènt a vattázást sacc/kb úgy lőttem be,mint a
Berserkernèl.Azaz csak vèkonyan,ès a vègeknèl jól megritkítva.

2 kedvelés

Ez a kijelentésem,tegnap még megállta a helyét.Mára azonban sajnos már nem.Miután elpöfékeltem több tartálynyi dohányos liquidet,gondoltam kipróbálom,milyen a tank gyümölcsös vonalon.
Nyilván való,hogy adta magát a vatta csere.Aztán az első,második,sokadik vattázási próbálkozás után is sikerült megfolyatnom a tankot.Természetesen nem hagytam annyiban a dolgot,hiszen túl jó ahhoz,hogy csakúgy feladjam.
Kutakodtam itt is,illetve a y.t.-on is.Két módszert találtam,mindkettőt kipróbáltam,és nálam szerencsére eddig működik mindkét megoldás.

3 kedvelés