HellVape Dead Rabbit R Tank

Sziasztok!
Vettem 1 HellVape Dead Rabbit R Tankot és valami nagyon nem stimmel az izével,pedig mindent
ugy csináltam ahogy kell(szerintem)
Van 1 porlasztós Zeus sub ohm kazánom is ,és az magasan veri izben.
Kinek mi a tapasztalata ezzel a kazánnal?

2 kedvelés

Én is most rendeltem :rofl: és én is jelenleg Zeus Sub tankot használok.

5 kedvelés

akkor jó vétel volt :smiley:

5 kedvelés

Hát remélem nálam minden oké lesz :slight_smile: sajnos segíteni nem tudok én még nagyon kezdő vagyok,de remélem sikerül meg oldani a gondot

6 kedvelés

Szia Gina te nem a v2 nyuszit rendelted?

2 kedvelés

Szia ,de :slight_smile: szép kék színben most olvasom,hogy ő a mesh laposat :rofl::rofl: bocsánat már este van

4 kedvelés
1 kedvelés

Hello, barátnőm is ezt használja pár hónapja, 10/10 ízvisszaadás (nem viccelek) és gőz is van rendesen. El sem lehet rontani az építést. Saját hellvape mesh+vattával használod (0.20 ohm, 40-60watton)? Vettünk bele már újraépíthető porlasztóba való mesht és vattát és az nem volt valami jó hozzá (keskenyebb vatta, ezért folyt mint az állat, a mesh kissebb volt, nem adott olyan brutál ízt mint a Hellvape mesh és a coil lábak meg túl hosszúak voltak ezért azt is rövidebbre kellett vágni, tehát szörnyű kínlódás volt a gyenge végeredményért). Ja és a vattacsík egyik sarka be van vágva hogy hogy kell berakni. esetleg még azt lehet fordítva berakni elsőre, de ha megnézel egy videót róla építés előtt nem lehet azzal sem gondod.

5 kedvelés

Szia!
Hátha segít:

https://vaperina.cc/t/hellvape-dead-rabbit-r-tank-tapasztalat/12665?u=m3nyu5

6 kedvelés

na csak jó lett,az első kettőnél valamit nagyon benézhettem :smiley:

9 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.