HellVape Dead Rabbit R Tank tapasztalat

Sziasztok!

Valakinek van valamilyen tapasztalata a HellVape Dead Rabbit R Tankról,

gondolok itt olyan dolgokra mint például: meg folyás, gyenge minőségű Mesh lap - vatta, Dry Hit, minden ami negatív, és pozitív, érdekelne a tankkal kapcsolatba.
Köszönöm szépen. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szia!

Ha jól emlékszem @Csinos248 árul egy ilyen szépségét, valószínűleg Ő tud róla mondani pozitív és negatív dolgokat ( ha van negatív ). :slight_smile:

2 kedvelés

Szia!

Írtam Attilának, hogy mondjon róla pár szót.
Köszönöm a reagálásodat. :slightly_smiling_face:

Hello hello! Először is, szerintem tartós-rugalmas-optimális használatra, valamint magasvérnyomás elkerülése érdekében, inkább egy 2 x 18650-es készüléket javasolnék hozzá. Sejtem,látom a koncepciót,de sajna 1 x bármilyen cella sovány lesz.
35-38—45 watt között használtam,nagyritkán 48 körül.
Ízre-gőzre-szerelésre teljesen rendben van.
A használt vatta egy idő után szereti engedni a levest,de ez már inkább tényleg a vége fele.Friss szerelés utáni folyást nem tapasztaltam, dryhit-et sem.
Olyan mint folyás,akkor tud még ennél jelentkezni,ha pl 3-4 napig áll a kazán felöntött levessel,nálam párszor előfordult. Igaz, miután elkezdtem ismét használni, a vatta túltelítettsége csökkent,így a folyás is abbamaradt .
Rosszat nem tudok róla mondani, szerintem “poris” vonalon , nagyon gazdaságos dl kazán.
Annyi még,hogy én épitéskor le szoktam piritani a mesh hálót,az egyéb szennyeződések miatt.
Hajlításnál nem fogom oda a vattát,csak ívre hajtom. Belerakom a helyére,majd alacsony watton párszor adok neki. Kiszerelem a hálót,rá a vatta és vissza a helyére. Picit több idő,de szerintem megéri vele babrálni,mivel ki tudja mi lehet azon a meshlapon.
Ha dl és felújítható “poris” kazán a terv, akkor ajánlom,de csőre nagyon nem. Fejnehéz és teljesítmény romboló lesz. Öli az egy cellát+az elektronikának se tesz jót hosszú távon. Tudom-tudom dl-re csinálták azon csöveket,de fejben tudták nem arra való, viszont ha tönkremegy idő előtt, akkor majd veszel másikat.

Szép napot mindenkinek!

4 kedvelés

Szia Attila!
Nagyon szépen köszönöm hogy megosztottad a tapasztalataidat, és a véleményed a tankkal kapcsolatban, nagyon korrekt, fantasztikus részletes leírás.
Hálás köszönet érte. :clap:

1 kedvelés