Dead rabbit r tank

Sziasztok nemrég vásároltam 1 dead rabbit r tankot és sajnos olyan észrevételem van hogy folyik a leves
a levegöztetőnél valahol ereszt vagy nem tudom aki ilyet használ vagy használt ö is tapasztalt ilyet minden érdekességet tanácsot ötletet meghallgatom

Milyen PG/VG arányú liquidet használsz?

Most volt halott nyusziról szó ami folyik…olvasd végig hátha lesz ami segít
Dead Rabbit V2 Rta S O S Help - Dühöngő - Vaperina

Ez a mesh lapos nyuszi aminek csak a lábait kell lefogatni​:slightly_smiling_face:

Folyás szempontjából lényegtelen…a többi része ugyanaz.

50/50 es a leves

Valószínűleg ez a probléma. Korábban nekem 70VG/30PG-nál is volt minimális “folyás”. De annak a fele a kondenzáció volt.

Esetleg a gyári vatta nem jó amit adtak hozzá? Mert mindenhol paszentos a szerelés

A vattacsíkkal nem lehet gond. Esetleg azt próbálhatod meg, hogy veszel Muji vattát és abból készítesz egy vastagabb csíkot.

Szerk.
Átgondolva az általam leírtakat szerintem az se fog segíteni. Magasabb VG tartalmú liquid kell. Az tuti javítja a hibát​:slightly_smiling_face:

Hétvégén újra szerelem addig marad a zeus Sub Ohm tank

Annyira faék egyszerű a dead rabbit r tankja, hogy nem tudsz semmit se rosszul csinálni. Csak a liquid lehet a ludas.

A levest hogy keverjem hogy íze is legyen van erre valami progi hogy sürü de brutál ízt kapjak

Van egy smok tfv18 mini tankom, ugyanezt csinálta 50/50-es lötyivel, én most pont ilyen tankot akarok vásárolni de szerintem 70/30 -as lötyivel csak nem lesz gond.:slightly_smiling_face: