Házi Liquid keverés ízetlen

Én is tudok ám trükköket. De ha @Zoli76 nem hivatkozik rám, akkor rá sem találok erre a témára. Igaz, a kérdező dl módban próbálkozik 0,18 ohmon,ami tőlem távol áll. Érlelési idő is kellene mindennek, de én hetente elfogyasztok 2x30 ml -t. Pedig csak mtl-ben tolom. Az 5 darab 30 millis Béres cseppes üveg, amikben keverek, olyan 2 hét alatt körbe forog. De ha a tankba cseppentek valamit közbetlenül, annak íze erősen érzik még a rá következő utántöltések után is, olyan 4 töltés erejéig. Kingának is igaza van, az előtte elszívott mentolos dolog erősíti az ízérzést. Az elszopogatott Negro cukorka hatása is szerintem valószínűleg ugyanaz lehet. Az előtte elszopogatott édesítő tabletta gondolata is onnan jött, hogy itt minden nagyon édes. Elolvastam, a borászok vajon mire használják a VG-t ? Hát nem a bor derítésére, mint gondoltam volna, hanem édesítésre. A PG is édes. Az aromák is mind full édesek. Azért gondoltam az édes ízért felelős ízlelő bimbókat előtte szacharinnal egy kicsit gyilkolni. Ha másért nem, a tömény édes íz után már minden mást talán jobban érzek. (Talán. :grin:) A keserű csokoládés ízekre azt mondják a kívülállók, hogy büdösebb, mint az analóg cigi. Igazi savanykás ízt eddig még nem sikerült találnom. A Smoking Bull Kiss elsőre talám ízlett, de a külsősök véleménye lehangoló. A gyerekek egyszerűen kovászos uborkát éreznek, a feleségem és mások szerint egyszerűen nagyon büdös. A Dampflion a tejsav miatt 10 % felé közelítve kezdi a torkot, nyelvet kimarni, Moulinberry Skilla cukorkás aromával és egy kis mentollal együtt már majdnem olyan, mint a Tic-Tac cukorka szopogatása. Egész naposra csakis a más sallangot nem tartalmazó dohány ízek vállalhatók be. Mivel a bekövetkezett változások miatt mindent más -más helyről kell megrendelnem, tervbe van a Vape 42 - től egy kocsideréknyi TPA Cubano megrendelése, mert az nekem ízlett. A Journey cuccok amíg nem kóstoltam egyet sem, nem merek hirtelen csak azokra váltani, mert ingyenes szállítás nuku. Azért számoljatok utána, csak aromákból, és semmi másból, nehezen jön össze a 20 -30 ezer forint. Aki minden mást is rendel mellé, annak talán igen. Az aromamestertől meg azért voltam kénytelen a nikotinos oldatuk mellé még aromákat is rendelni, hogy kijöjjön az ingyenes fuvar. De annak még az eliquidvg.eu -hez képest is nagyon szegény a kínálata. Csak RY4-et, és Rotterdamot rendeltem hatot, ami talán nem lesz elég egy hónapra, éppen azért mert a többit majd máshonnan, ha az asszony már elfelejtette, hogy most rendeltem.

1 kedvelés