Hát ez meg mi a szösz volt...?

Nos, akkor jöhet az én össszeesküvés-elméletem? Ugye ez a tank alsó levegőzésű? Az alsó levegőzésű tankok sajnos időnként izzadnak. A modoknak egy gyenge pontja van, az 510 - es csatlakozó szilikon tömítése. Azok a modok nem jók, amiknek az 510 alatt elektronika van, vagy annak a kábelje vezetheti oda a liquidet. Szerintem nem csak a Siren2 hajlamos bepisilni, bár másom nincs, csak az Innokin Zenith. Az is maga alá vizelt, amíg nem tudtam normálisan felújítani hozzá a porlasztót. Nem mindig a kici kínai a jó. Nálam a színtiszta aumínium, ormótlan nagy kínai modom be tud ázni, de középen, az 510 alatt van egy harmadik üreg, ahol a nagy semmi lakozik. Az elektronika az egyik szélén, a másikon az akku, és a középső üres üregbe pisilhet akárki amennyit akar, alul majd kifolyik. A Siren meg rozsdamentes acél, és kvarcüveg palást. Így az is szinte örök élet. Van egy mecha modom, billenőkapcsolós, (Már nem használom) azt nem csoda hogy a zsebemben véletlenül benyomtam, de semmi baj nem történt. Szóval szerintem az 510 -en keresztül jutott az elektronikába egy kis liquid, ami zárlatot okozott. Az ilyen túlzsúfolt paneleken egy csepp is elég a zárlathoz, s ha olyasmit indít be a zárlat, esetleg komolyabb kár is lehet belőle.

3 kedvelés