[HALADÓ] 3. rész: Vatta és vatta. Van különbség!

Csak abból indultam ki, hogy ez mégsem űrhajó…ha nagyon szűrne x mikrométeren vagy akármi…esetleg azt gondolom, hogy hőtűrőbb. De csak elagyalogtam rajta, nem okoskodásból.

2 kedvelés

Ezt neked találtak ki Zoli ! :blush:

3 kedvelés

Hopp, van BPmods vatta is :+1: nem hittem el, milyen jó és azonnal kezes.
Szerintem hozza a Rayont.
És elég egy párnaPIG.

3 kedvelés

Király vagy! Itt is szétnézek :slight_smile:

3 kedvelés

2.5 és harmas magra is van :blush:nem mindegy melyiket teszed a kosarba :stuck_out_tongue_winking_eye:
De igazad van most azt hajtom én is :grin:

5 kedvelés

Ja igen, mondjuk nekem 3-as van, de elvenni könnyebb belőle. :grin:nekem top vatta. Csokisra is, dihányra is.
Még ez EBELIN-t is legyőzte :rofl:

Azt nem csodálom :grin:

3 kedvelés

Értelek…ennek egy párszor neki feszültem vattákat probáltam ugyanabból a tankból.Azt állapitottam meg,hogy nagyon nem mindegy melyik tankból milyen huzal vatta kombinációval szívod ugyan azt a levest.Ha csak a vattát cseréled már más lesz és ugyan azt a vattát is bele lehet tenni több féle képen…

6 kedvelés

Tudom, sőt … Csak elgondolkodtató, hogyha dohányhoz ajánlott, akkor kvázi bármihez jó lehet.
Hacsak nem tud olyat, hogy kiszűri a cukrot meg a gránátalma ízt egy kombinált desszertlevesböl :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Még az okos vattát nem találták ki…azt hiszem… :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Legalábbis a mi eszünkön nehogy már túljárjon :grin:
Fura dolog amúgy a vatta, mert mindegyik fizikai szűrő. Tehát bizonyos komponensek miatt telítődik.

Most van jó pár lap Muji-m. Használ olyat még valaki? Még semmibe se raktam, ma jutott eszembe…

5 kedvelés

Igen olyan mint az üzemanyag szűrő van olyan márka ami új korábba is szar folytja a motort van olyan ami nem szűr és van kíváló…

4 kedvelés

Hallottam olyat, hogy van egyfajta dohányos íze, magának a vattának, így ad egy kis pluszt a dohányos izeknek, de ne vedd készpénznek, évekkel ezelőtt olvastam egy csoportban, mikor bejött ez a vatta. Lehet nem is igaz. :thinking:

3 kedvelés

Használom a mujit is byka szereti…V9

5 kedvelés

Ok, ez már nekem elég​:+1: akkor van vattám 2025-ig :roll_eyes:

4 kedvelés

Nem rossz a muji, csak nekem nehezen tört be, mikor elfogyott nem vettem már többet. Amúgy az UD felé muji jobb, mint a japán muji, érdekes. :thinking:

3 kedvelés

Megnyalom…

3 kedvelés

Na erre kíváncsi vagyok. :thinking:

3 kedvelés

Van valami trükkje, vagy bánásmód, amit igényel?

Phhha nincs semilyen íze

5 kedvelés