Ha nagyon unatkoznátok,agyaljatok velem😉

Maradt 24mg/ml-es 70vg-s alaplevem kb.15ml​:joy:
És 18mg/ml-es 70vg-s kb.7.5ml alaplevem​:joy:
Tudom-tudom,ez rettenetesen nagy mennyiség​:joy:
De nem akarnám kidobni​:wink:
(Van amúgy még sok,kb.200/250ml 6mg/ml-es 50/50-es alaplevem​:joy:)
Tudom nevetséges​:joy:

Kb.12/15mg-os liquidjeim vannak eddig.

Van egy 10ml-es Maya/Kimi aromám,egy 10ml-es Boss Vape/Fresh Aple aromám és egy 10ml-es Inawera/Lemons Kick aromám.

Ezekkel kellene kezdeni valamit.:unamused::roll_eyes::grimacing::see_no_evil:

A Maya-t olvastam 15%-os ajánlással és 8,15%-ossal is.
Olyat is olvastam egy külföldi oldalon,hogy 70vg-s alappal 13%,50-es alappal 12%.

A Boss Vape-t 8-10%-ra ajánlja a Gandalf,Pepe 10%-ba keverte a videójában.

Az Inawera-t 3-5%-ban olvastam.

Lenne kedvetek agyalni?

A Maya/Kimi-t annyira dicsérik,hogy mindet bekeverném,de annyi alaplevem sztem nincs.Vagy nem tudom​:joy:Ehhez még nem értek(IS)
:heart:

@KaCsa ha nem gond,idevárlak téged is,most nem 4szemközt​:wink::kissing_heart:

2 kedvelés

az össz alap levet össze kell önteni jólesz az úgy​:wink::sweat_smile::blush:valamit csak ki ad nem​:grinning:

4 kedvelés

Na ja…gondoltam rá:joy:De kb.hány mg-osra jönne ki?:joy:

Nem fogok most semilyen agyalásba bele menni azzal kezdeném​:rofl:Maja-t,nem ezt hanem masik ízt kevertem 12-3 százalékban 70/30-assal és nagyon intenzív íze volt !Lehet be is kéne egy tankot vele töltenem mielőtt megrohad,valahol ott van a hűtő aljában a nyár óta :rofl::rofl:

2 kedvelés

@Vaperina_Kinga kedves!Téged is várlak ide nagy szeretettel,te szoktál még segíteni számolni​:kissing_heart:

Agyaljál csak légyszike​:roll_eyes::wink:

2 kedvelés

Meg is van !Ezt most megkóstoljuk​:sunglasses:

2 kedvelés

Nagyon durván leegyszerűsítve (jó vagyok matekbol,de inkább most csak fej számolok) ez kb olyan mintha lenne 2,5 20-as boostered.Tehat ,ha a maja felet (5ml)ezekhez hozzaboritod,meg meg kb 20ml 0-as alaplevet akkor lesz egy kb 12-13 levesed.Mondom ,ez csak gyors fejben agyalas de nincs messze.

1 kedvelés

Ja csak 15ml 0-ast ,a majat kifelejtettem ,hogy az magaban 5ml

Ezekből 22.5ml 21mg-os alap lesz.

Ez, ha 200al számolok akkor a három együtt 222.5ml 7.5ös alapod lesz. :slightly_smiling_face:

De az a mg kevés nekem…nem kell az összes 6-ost beleszámopni​:slightly_smiling_face:Azért írtam,hogy 12-15mg-osak közti lenne jó:slightly_smiling_face:

Ez,hogy?Miből mennyi?Annyira béna vagyok,hogy nem is értem mit írsz​:wink::cry:

Te idefigyeljé… :thinking: Az akkor hmm… 25 :grin:

Ja az kimaradt, hogy így 13mg-ot kapsz. :slightly_smiling_face: Amúgy nem unatkoztam ám. :joy:

Nem érteeeem​:cry::cry::cry:

Bocsánat. Elvicceltem. :slightly_smiling_face:
A 22.5ml 21mg-oshoz adj 25ml 6ost és az 13mg lesz. :slightly_smiling_face:

Szerk.: Mivel nem pontositottál, csakhogy 12-15mg között legyen így úgy gondoltam egyszerübb lesz, ha kerek számmal dolgozol majd. A másik kettővel nem kell semmit tenni, csak öntsd össze öket, majd mérj ki 25ml-ert a 6osból és megvagy :slightly_smiling_face:

De ezt meg be is kene Majázni @Vaperina_Kinga :point_up::rofl::rofl::rofl:

Csak számolni kell azt mondták… Csak számolni… :joy:

Ha 20ml-adsz a 6osból akkor meg 14mg lesz, kéne tudni mennyi legyen a végeredmény, meg mennyi van a majában? :thinking:

Fáradt lennék most szamologepezni,de maradjunk annyiban Ha kb 12-15ml 6-ost,a nic-kes szajrét,fél üveg aromat összeborítunk,azzal nem fogjuk megmérgezni @anon88785338 -et és finom is lesz neki​:rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Hát, ha leviszi 15ig akkor tuti nem. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés