Ha nagyon unatkoznátok,agyaljatok velem😉

Na én ezért dolgozok 20-as boosterrel,mert csukott szemmel is belovom a 10-es levesemet egy pillanat alatt bármilyen erossegu aromahoz​:rofl:

2 kedvelés

Ha tudnám hányas az a longfill meg mennyi aroma van benne, akkor könnyebb lenne számolni. :slight_smile: Vagy fele fele és akkor 13.5 lesz. :thinking: De abból még elvesz az aroma valamennyit. Na de mennyit? :smiley:

2 kedvelés

na én ezért nem számolok nem az erősségem a matek​:sweat_smile::joy:vagy fel tolom azt a longfillt vagy kalkulátor az aromához hogy hány% legyen vagy semmi​:sweat_smile::grinning:

Úgy írtam,hogy a kész liquidjeim annyi mg-osak.Nem annyival szeretnék keverni​:slightly_smiling_face::kissing_heart::heart:

Ha ugyanarról a majáról beszélünk ,ami nekem is van csak más ízben ,akkor ez nem longfill hanem 10ml-es aroma,ami 12-3%-ban tokeletes.Azert szamoltam,hogy ennyi nic-kel eleg az aroma fele is,az 5ml.Nekem ez volt/van:Kép

Mindent leírtam a posztomban​:cry:

Aromák,nem longfillek.10ml-es aromákat írtam​:heart:

Ezek nem longfillek.Írtam,hogy 10ml-es aromák… maradtak,tehát ezeket még nem kevertem,originalok.És,hogy maradt egy csomó darab nikotinos alaplevem.Csak azt szerettem volna tudni,hogy lehetne,e velük valamit kezdeni.Legalább az egyik aromából liquidet csinálni.Persze nem tudom mennyi liquid jönne ki,mivel nem tudom milyen alaplevek lennének ezekből.:grimacing:
De 1xűbb,ha kiborítom a 2 picike alapot és a 6-osat meg még kb.9hónapra visszateszem a hűtőbe​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Elképzelhető, hogy valamit félreértettem. De vegulis kiszamoltuk. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Igen.Csak nem azt,amit szerettem volna​:wink::joy::heart:

1 kedvelés

Mert az én agyam előtt csak az lebegett, hogy hogyan hozz össze 12-15mg-os alapot abból amik vannak. Az megvót. :thinking::heart:

2 kedvelés

Szia Bea :slight_smile:

A kettőt összeöntve lesz 22.5ml… 22mg/ml alapod. Utána ezt felöntöd 36.5ml 6-os alappal amiből 59ml… 12mg/ml alap lesz, de legyen mondjuk 60ml akkor 37.5ml 6-os kell bele.

Kaptunk 60ml 12mg/ml -es alapot. A PG/VG arány elmosódott de ez van ez kb 40PG / 60VG lett így. :slight_smile:

Ebből tudsz keverni. Említettél 3 aromát. Szóval elharmadoljuk és keverünk mondjuk 20ml liquideket először.

  1. Maya: Ha 15% -ban szeretnéd keverni akkor a 20ml -hez 3ml aromát kell hozzáadnod.
  2. Boss Vape: 10% -ban szeretnéd keverni akkor a 20ml -hez 2ml aromát kell hozzáadnod.
  3. Inawera: 5% -ban szeretnéd keverni akkor a 20ml -hez 1ml aromát kell hozzáadnod.

Így a Mayanal 10.5mg/ml lesz a kész liquid erőssége és kb 50PG / 50VG.
A Boss Vape-nél 11mg/ml lesz a kész liquid erőssége és kb 45PG / 55VG.
Az Inaweránál 11.5mg/ml lesz a kész liquid erőssége és kb 43PG / 57VG.


Ha a 12mg/ml erősséget szeretnéd jobban megtartani akkor jóval kevesebb fog kijönni belőle. Itt már minden mili sokat jelent.

Akkor a 22.5ml… 22mg/ml alaphoz 25.5ml… 6mg/ml alapot kell hozzáadnod. Így lesz 48ml…13.5mg/ml 45PG / 55VG alapod. 3X 16ml -t keverünk.

  1. Maya: Ha 15% -ban szeretnéd keverni akkor a 16ml -hez 2.4ml aromát kell hozzáadnod.
  2. Boss Vape: 10% -ban szeretnéd keverni akkor a 16ml (itt hozzá kell adnunk 1ml 6-os alapot, hogy a végén meglegyen a 12mg) tehát 17ml-hez 1.7ml aromát kell hozzáadnod.
  3. Inawera: 5% -ban szeretnéd keverni akkor a 16ml (itt hozzá kell adnunk 2ml 6-os alapot, hogy a végén meglegyen a 12mg) tehát 18ml-hez 1ml aromát kell hozzáadnod.

Eléggé macerás így, de tudsz játszani az aromáknál a százalékokkal és mondjuk azzal is, hogy csak egyet keversz be :slight_smile:

4 kedvelés

@Donat nagyon köszönöm :kissing_heart:
Igen,maradhatnék annál,hogy csak a Maya-t keverem be.Azt nagyon dicsérték oldalakon.A másik kettőről sok mindent nem találtam.:slightly_smiling_face:
Azt meg lehet oldani,hogy akkor csak a Maya-t keverni úgy,hogy a kész liquid nikotin tartalma min.12mg/ml legyen?Lehet 13 is,ha az is kijönne​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ez így nem lenne jó? :arrow_up: Bearomázod és kb 13mg-os lesz. :slightly_smiling_face:

Szerk.: Az alap összesen 42.5ml lenne.

1 kedvelés

@Vaperina_Kinga nem tudom mennyi legyen a végeredmény​:slightly_smiling_face:Amennyi kijön a Mayából,ezekkel az alaplékkel​:slightly_smiling_face:
Tudod,nekem szájbarágósan kell leírni​:joy:

Igen, akkor az egész így nézne ki levezetve. :slight_smile: Persze ez csak egy példa lehet máshogy is csinálni a 15% amit a Maya kér még itt is sokat jelent azért.

1. Két magas nikotintartalmú alap összeöntése :arrow_double_down:

15ml (24mg/ml) + 7.5ml (18mg/ml) = 22.5ml (22mg/ml) 30PG/70VG


2. Kapott alap hígítása 6-os 50PG/50VG alappal :arrow_double_down:

22.5ml (22mg/ml) + 22.5ml (6mg/ml) = 45ml (14mg/ml) 40PG/60VG


3. Aromázás (Maya 15% -ban) :arrow_double_down:

45ml (14mg/ml) + 6.75ml aroma = 51.75ml (12.17mg/ml) 48PG/52VG

4 kedvelés

Vagy ahogy mar a legeslegelejen leirtam fejszamolassal,nem levezetve.A maja jo 12%-ban,Bernadettnek mindegy,12-15-os vegtermeket akar(ez nekem atjott)=15ml 6-os,5 ml maja plusz a 22.5ml vegyes bazis…bummm​:rofl:

1 kedvelés

@Donat de aranyos vagy,köszönöm :heart:
Használtál már Mayat?Kell neki a 15%?

1 kedvelés

@Paldeak_Attila de ki az a Bernadett?:thinking::joy::joy::joy::heart::kissing_heart:

1 kedvelés

Nem próbáltam még, de @Paldeak_Attila írta, hogy elég neki a 12% is, ahogy ő írta akkor olyan 13.5mg/ml liquid lesz a végén. 12% aroma szóval az is tökéletes neked. :slight_smile:

1 kedvelés