Gyári porlasztó vs "épített" cucc

Szia.Nekem ugyan nincs RBA-m csak RTA-m.Én is Vaporesso gtx one-al kezdtem.De meguntam a porlasztókat venni és,hogy nem tudok porlasztó csere nélkül ízeket váltani.Volt már ízvakságom.Akkor vettem gyorsan egy Vaporesso Orca Solo plus-t.Persze az is porlasztós volt.Szépen sorban elkezdtem veszegetni a cserélhető akkus modokat és arra az RTA-kat.Eleinte íz bajom volt és vattát váltottam.Csak Kanthal 28gast használok huzalnak és Vapefly Cotton clouds vattát.Ez azonnal hozza az ízeket.Nincs betörési idő.A huzalokat ugye nem tudom hasonlítgatni,de a több féle vattából megtaláltam a favoritot.Van olyan RTA-m amiből a dohányos ízek jönnek ki jobban és vannak olyanok is,amiből a gyümisek.
Ég és föld ugyan azt a liquidet a porlasztósból szívni,mint az RTA-ból.Soha többé porlasztó!
A Gtx-re vettem kicsi 18-as RTA-t,majd kaptam ajándékba egy 16-os Dvarwot rá.Így a modot nem kellett “kidobni”,de nem fogok bele porlasztót venni többé.Mármit a Gtx saját tankjába(Próbáltam a porikat kifőzni is,de az sem jött be.

6 kedvelés