Geekvape SS316L 28ga vs Vandy Vape 28ga teszt Intake single DL RTA-val

Ma teszteltem a geekvape ss316l 28ga-t. Mivel többnyire aromamentes liquid-et használok így precízebben érzem ha van/lenne ízbeli eltérés. Nos, örömmel jelenthetem, hogy pontosan ugyanaz “ízben” mint a Vandy Vape ss316l 28ga :+1::slightly_smiling_face:
Gőzmennyiségben pedig ha van is eltérés azt nem érzékelem.
Ráadásul úgy nincs eltérés, hogy az eddigiektől eltérő tekerést készítettem a DL tankba.
Az eddig alkalmazott 3as magon 5 hurok helyett most 2.5ös magon 6hurok lett. Ezek így Ohm-ban kb egyezők (0.66-0.69 Ohm)

Arra voltam kíváncsi, hogy mit produkál ez a tekerés 810es drip tip-pel, közel max légnyilással, 22watton majd ezt követően 510es drip tip-pel, minimális légnyílással, 15 Watton az Intake tankban.

Nos, az eredmény meggyőzött arról, hogy a DL “üzemmód” simán hozza ízben+gőzben az eddig megszokottat :white_check_mark: és az MTL “üzemmód” íz + gőz + TH teljesítménye is csak kicsit marad el az Ammit tankométól :white_check_mark:…ami nem semmi mert az Ammit számomra az eddigi best MTL tank.

Végezetül szeretném megköszönni @Peva71 Évának, hogy grátisz rendelkezésemre bocsátotta a GeekVape huzalt…THNX :+1::smiling_face:

8 kedvelés

Ammit :grin: most olvasom pont azt tekertem az előbb újra ss 28ga csak a márkát nem tudom. El hagyta a nagy tekercseket a lányom 30GAX3+38GA claptont, TH K1 .