Geekvape Ammit MTL RDA

Sziasztok! Újból a segítségeteket szeretném kérni! Szerintetek Ammit MTL RDA-ba jó lesz az a huzal amit kayfun lite plus 2021 -ben használok? a huzal ss316 l 28 ga, 2,5 magon tekerve! Illetve kinek milyen tapasztalata van ezzel az RDA-val kapcsolatban! Köszi mindenkinek a segítséget!

3 kedvelés

Szerintem jó, és jó “mindenes” tank. Nem a legerősebb th, de őszinte és erős ízek.

2 kedvelés

Th nem annyira “foglalkoztat”,inkább tényleg az íz es a tág,levegős és néha szűk mtl

4 kedvelés

Halihó, igen jó a huzal, én nagyon szeretem, állandó használatban volt nálam, most viszont pihen, mert a Báááájjjkkkáááá jött és tarolt, azaz kiütötte a nyeregből! :wink: :smile:
Ettől függetlenül, nem fogok soha megválni tőle! :+1: :facepunch:

4 kedvelés

Ezt mind adja :wink:én is szeretem. De nekem kicsit fura is , azért írtam hogy “őszinte” ízek. Dohánykivonathoz pl. nem ízlik nekem az Ammit, a cigis feeling helyett úgy adja az ízt, mint egy precíz "labor " :grin:megmutatja az eredeti levest, analizálva, csendben, erős ízzel, szolid th-val.

Valószínűleg desszerttanká minősítem át.

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.