SS316L 28 GA huzal.Van e különbség?

Sziasztok! :slightly_smiling_face:

Lassan rendelnem kellene a címben szereplő huzalból.
Eddig ezt használtam:
Screenshot 2022-07-28 at 15-00-47 Vandy Vape SS316 28GA Ellenálláshuzal - 9 m
link

Most viszont,más egyéb mellet rendelnék az alábbiból:
Screenshot 2022-07-28 at 15-00-23 SS316L 28GA 0,3mm ellenálláshuzal 10m
link

A kérdésem az,ha valaki használta már mindkét huzalt,tapasztalt-e valamilyen minőségi,illetve tartósság béli eltérést a két huzal között?

2 kedvelés

Én a vape42-est használtam, amikor elfogyott vettem a vandy vapest, én nem tapasztaltam semmit.

2 kedvelés

Minek váltasz? Én csak ezt a Vandy-t használtam eddig MTL-re …és pár napja már DL-re IS. Eddig bírja a kiképzést az 5 menet, 3as magon, 22-25 watton :slight_smile:

3 kedvelés

Szia Zsolt!
Nem váltásról van szó,sokkal inkább arról,hogy amit még pluszban akarok rendelni,csak a vape 42-nél tudom megvenni.Egyúttal a huzalt is tőlük rendelném,csak bizonytalan vagyok,hogy a vandy vape huzalhoz képest milyen a másik.

1 kedvelés

Szia! Vandy spúlnija fényévekkel jobb! Ennyi!:grin:

4 kedvelés

Szia Elek!
A spulni nem gond,van itthon pár üres,legfeljebb áttekerem azt a 10 métert. :sweat_smile:

4 kedvelés

Hát nekem a vape42-es jobban kézre állt. :wink: Annak körben vannak kis bevágások a szélén, ahová könnyen be lehet akasztani a húzalt, a vendynél meg rá kell hurkolni a szélére. Plusz a vape42-eshez jár tok is.

3 kedvelés

Jól van István,most aztán sikerült végképp jól összezavarnod. :sweat_smile:

Pár hónappal ezelőtt el nem tudtam volna képzelni, hogy eljön az az idő amikor kávézás közben azt olvasgatom, hogy meglett felnőtt emberek pár méter huzalrol milyen beleéléssel tudnak beszélgetni :joy::face_with_hand_over_mouth::wink:

Várjá, mindjárt jön a vatta, na akkor aztán lesz itt buli. :rofl:

Szerintem vegyél egyet, nem egy ökör ára, sokat nem veszíthetsz. :grin:

3 kedvelés

Okè,meggyőztèl,de most ez a spúlni dolog kicsit megkavart. :sweat_smile:

Melyik része? Demonstráljam neked? :grin:

1 kedvelés

Szia!A helyzet az hogy sehol nem lehet már kapni Vandy Vape ss316 28ga huzalt!Sajnos!Egyszer vettem U.D. ss316 28ga márkájut,de nem olyan.

Szia Sándor! :slightly_smiling_face:
Ha Neked ennyire bevált a Vandy Vape huzalja,akkor a gandalfliquid,(első linkem),oldalon csak tedd bele a kosárba.
Igaz most kifutott ott is,de amint újra kapható lesz már küldik is. :wink:

4 kedvelés

Köszi az infot!Nekem eddig ez vált be a legjobban (vandy vape ss316 28ga),ugyan az a márka 26ga már nem jo.Probáltam 28ga-t nicromba , kanthalba de azok se.Attol félek már nemigen lesz kaphato,mert egy-ket honapja meg sok helyen volt ,mára már sehol nincs,de ugylátom a vastagabb 26,24-es vandy ss316 huzalok is tünnek elfelé.

1 kedvelés

Igazán nincs mit.Ha van lehetősèged èrdemes több spúlnit venni,mert èn is azt tapasztalom,hogy ha valahol kapható,viszonylag gyorsan kifogy a kèszlet.
Vaperina tagoknak van oda egy kupon kód is,azt megtalálod a profilodban.

3 kedvelés

Lehetőségem van,csak eddig próbálgattam melyik milyen (fél éve ecigizek):smiling_face:Mire kitapasztaltam ezt a vandy huzalt ,többet akartam rendelni a juicevaperol,addigra megszünt a juicevape,máshol meg nincs készleten,de amit irtál figyelni fogom!

1 kedvelés

El nem akartam hinni, hogy nem kapható…de tényleg csak 1 helyen látok 28ast. Nekem kb még 4-5 évre való van, de akkor elkezdek spórolni vele :slight_smile:

Szerk: most látom, hogy azon az 1 helyen is elfogyott :frowning:

1 kedvelés

Látszik, hogy komoly ellátási gondok vannak a Világban. Covid óta mondom, hogy mindenki évekre előre spájzoljon mindenből…

2 kedvelés