Geekvape L200 hiba, és modajánló

Kedves Kinga!

Ajánlanál valami másikat is? Asszem. nem ragaszkodom a Geekhez. Épp most szívatott agyon, ugyanis a kb. 3 hónapos L200 nem bírja ki a napot a 2x 3000 mAh-s akksival , emellett állandóan szívat az új porlasztó ellenállásra való rákérdezéssel és ezt nem tudom kiirtani belőle. Rányomok a “fire” gombra, aztán semmi, csak a kérdés az új porira. Utána OK, aztán ha láncban megy, akkor OK, de ha a következő szippantás 5 perc múlva lesz, akkor megint a kérdés. Most éppen ott vagyok, hogy 2 készlet elvileg 3000 mAh-s akksim van lemerülve, holott max 12,5 W-ot használok az mtl-hez. Mindkét készletet tegnap töltöttem fel. Na, a lényeg az, hogy nem ragaszkodnék a Geekvape típushoz, így minden más elképzelés, ötlet is érdekel, sőt hálás vagyok érte! Hasonló használat mellett az URSA mini kibír egy napot a saját beépített akksijával, de minden más POD is kibírt. Itt sokkal nagyobb beépített teljesítményről van szó, mégis sokkal kevesebbet bír. Nem értem ezt, mert nem figyeltem meg, hogy pihenés közben melegedne.