Geekvape L200 hiba, és modajánló

Érdekes tapasztalatod, meglátásod van. :slightly_smiling_face: Bár már jó rég volt geekvape mod a kezemben, legutóbb a bazárban lévőt próbáltam, amire Tyutyika lecsapott. Azért korábban is megvolt néhány Aegis, a POD szériából is egy, illetve a Nova. Sőt, anno a Blade fantázianevű különösen megtetszett amit meg is vásároltam Poppy kivitelben. De már akkor, annak idején is érezhető volt, hogy ez a gyártó kizárólag DL tankokkal szimpatizáló modokat gyárt. A Blade történetesen alacsony watton (20 watt alatt) mindegyik MTL tankomban a vattát vagy leégette, vagy alig hajtotta meg. Érezhető volt, hogy nem tetszik a modnak. Majd vettem egy Zeus single tankot, azzal magasabb watton (úgy rémlik 30-35 watt) már érdekes módon tudott normálisan pirítani és úgy unblock működni. Nem rosszak a GeekVape modok, csak nem mindegy mit tesz rá az ember. :slightly_smiling_face:

Egyébként az előfűtés nincs bekapcsolva véletlen? Nem jut eszembe, hogy van e benne, de, ha van érdemes lenne lecsekkolni. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés