Ares 2 Limited Edition tapasztalat vs Ammit MtL RTA

Sziasztok!

Személyes vélemény veszély!!!

Nem hittem volna, hogy ilyent írok de összehasonlítva a régi Ammitomat amit azért állítottam szolgálatba amíg megérkezik az Ares. Azt kell mondjam, hogy az Ammit mérföldekkel jobb, ízben és gőzben is.
Tegnap megérkezett az Ares 2 LE és ma ki is próbáltam, kedvenc lötyimmel a Dinner lady lemom tarttal.
Ahhoz képest, hogy a youtube-n promováló F. Tamás azt mondta teljesen nyitott állapotban szűk DL az ammitomnak ennél is jobb levegőzése van hiába, hogy az csak MtL( teljesen nyitva van, a deck-en is kinyitottam a nyílást).

Szóval kicsit csalódott vagyok mert jobb levegőzésre számítottam az Ammitnál de sajnos nem.

A tekerés ss316 0,32 német huzal 3-as mag mindkét kazánban. A gyári kanthal huzallal sajnos sokkal rosszabb volt nekem.

Kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre is!

3 kedvelés

Van 2 Ammitom, kb. az egyik legízesebb mtl tank, th is jó. Dohánykivonatoshoz nem szeretem, inkább desszertesebb vonal.
De az Ammit mtl, és nem lesz belőle szük dl, bár szerintem a levegőzése elég nagyra nyitható.
Nálam félig sincs nyitva.

(Basszus, akkor már szívok is bele, egy jó kis szelet Filippino Tart-ot :grin:)

Arest nem ismerem. Ahogy nézegettem leírásokat, ez nálam így is marad :grin:

4 kedvelés

2 Ammit-om volt, de az egyik már Zoli76-nál van :slight_smile: Kitűnő tank mindkettő…eddig mtl-re jobbat nem találtam. Ares 2-t már az alsó levegőzése miatt sem próbáltam…azok közül a Galaxies-ok váltak be, de mióta lett az Ammit azoktól is megváltam. Nem igazán tudom mivel kéne többet tudnia egy mtl tanknak, hogy leváltsam miatta az Ammit-ot. Pl most 3mg/ml-es liquiddel, maxra nyitott levegőzésnél, 10 watton olyan th-t ad amit más tankoknál csak 12mg/ml-nél éreztem. (kivéve galaxies-nál, ott 6-9mg/ml-nél)

2 kedvelés