Aegis Legend 2 mod leírás

Sziasztok.
Aegis legend 2 mod -ról tud nekem valaki magyar leírást?
Előmelegítés pl van e rajta, illetve beszereztem az RTA DL mellé egy MTL -t is és érdekelne ,h van e esetleg 2 külön profil beállítására lehetőség,vagy hasonló…

Szia! Nekem is Legend 2 van. Van rajta előmelegítés. Pár fajta mód van rajta amivel lehet nyomni ha esetleg az segítség tudok küldeni pár képet a menüről és hogy milyen módok közül lehet választani mert fejből nem tudom Power, TC, bypass stb. De ha esetleg a Fehér Tamás videóját meg nézed youtubon ott is sok érdekességet el mond. Ha kellenek a képek írj nyugodtan.

4 kedvelés

Helo .
Minden infót megköszönök,mert magyar használati utasítást nem találok. Meg tamás videóját sem valamiért,pedig fel vagyok iratkozva hozzá.

Ha minden jól megy ez a link pont oda visz. Felhasználási modokrol is szó esik benne.

2 kedvelés
1 kedvelés

Nagyon szépen köszi, de nem tiszta h ezekből melyik az előmelegítés pl, vagy hogy épp hogy tudom beállítani egyik “profilra” ,hogy 18W, a másikra meg h 70W …

1 kedvelés

Van egy olyan opció hogy 5 fajta be állítást watt alapján el lehet menteni és azok közül tudsz választani. De hamarosan tudok küldeni képet.

1 kedvelés

Köszönöm a segítséget mindenkinek.

2 kedvelés