Geekvape AEGIS Legend 2 L200 Akku Fedél.

Tökéletes grafix :+1:

Nem hiszem, hogy bármibe is bele fognak menni. Nekem is volt eset, amikor kezdőként egy igazából használhatatlan sz@rt vettem (szintén Fehér Tamás videó alapján :joy: ). Írtam a boltnak, hogy nem ezt vártam, igazából használhatatlan, de a válasz annyi volt nagyjából, hogy így jártam, persze kicsit szebben fogalmazva. Jelen esetben is ráfogják, hogy te nem használod jól, erről nem ők tehetnek. Ha odamennél és személyesen mondanád, hogy na mutassátok meg, hogy hogy kell, akkor meg valszeg az lenne a válasz, hogy már te rontottad el, azzal, hogy nem jól rögzítetted eddig a fedelet :smiley:

Szerintem nincs akadálya, hogy leird a shop nevét. Ha nem az első eset akkor jó lesz arra, hogy mindenki 3x is meggondolja vásárol e onnan.

Pl.: Alin úgy 4-5 éve menő volt a visszaküldött, hibás módokat is pár dollárért árulni, meg is szívtam egy Hcigar Warwolf-al. Újra volt fóliázva, ezért nem fogtam gyanút. 15 dolcsi volt, nem maradhatott ott. :sweat_smile: Megkaptam, akku bele, bekapcs és semmi… Halott modot küldtek.

Szóval igen, érdemes leirni a shop nevét. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés


Ahogy Kinga is említette én is így oldottam meg a Tesla modot

Nekem a vaporesso armor pro volt ilyen, leraktam az asztalra és már nyilt is ki az alja. Én úgy oldottam meg, hogy többet nem használtam és odaadtam valakinek ajándékba. :joy:

Szia Bence!
Talán egy próbát megérhet a dolog… :thinking:
Lehet,nincsenek eléggé meghúzva a csavarok.
A képen pirossal jelöltem,arra gondolok,hogy azokat egy megfelelő torx,talán 5-ös bit fejű csavarhúzóval,ha engedi,még bentebb tekerni.

2 kedvelés

Igen János ez lesz a következő,már csak szereznem kell egy ilyen csavarhúzót. :smiley:

1 kedvelés

Köszi Kinga. Tasty Vaperől van szó.Még nem kaptam választ tőlük a reggeli emailemre.De amit írnak,jelzem felétek is.

1 kedvelés

Úh, fasza fixit szetteket is kapni ám :rofl:

Fekete őves geekeknek meg egy wowstick :grin:

(de nem, ezt nem ajánlom, meghúzni és kilazítani ez nem jó, de azért jó ha van :grin: )

Mintha​:thinking:el lenne görbülve az ajtón a zár mechanizmus :face_with_diagonal_mouth:de lehet én láttam rosszul :thinking:

Haliho Sziasztok! Na fejlemény az ügyben!

Tisztelt Ügyfelünk!

Kérjük készítse össze készülékét, annak minden tartozékával egyetemben,
a gyári dobozában.
Holnapi napon kiküldünk egy új Kit-et, a futár díjmentesen fogja átadni,
azonban a futárnak oda kell adni a hibás készüléket.
Értesítést a futárszolgálat fog küldeni a pontos érkezésről, ami nagy valószínűséggel ehét pénteken fog bekövetkezni.

Köszönöm mindenkinek a segítséget!Pénteken még jelentkezek hogy rendbe van e minden a géppel és utána @Vaperina_Kinga zárhatja is a témát! Mégegyszer nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget! :smiling_face:

2 kedvelés

Sziasztok! Megérkezett az új gépezet! Tökéletesen üzemel,tökéletesen zár az akkufedél!A legelső észrevétel hogy az új gépnél lehet hallani egy plusz kattanást a retesznél mikor ráhúzom tehát nem csak annyi hogy elhúzom a reteszt és kész…a réginél ugye ez a kattanás nem volt.Több mint valószínű hogy a retesszel vagy pedig a benne lévő rugóval volt gond.Lényeg hogy most már tökéletes a gép.Még egyszer köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Lehet zárni a témát.

2 kedvelés