Geekvape AEGIS Legend 2 L200 Akku Fedél.

Sziasztok! Végső elkeseredésembe fordulok hozzátok.Mivel egy szlovák FT által is ajánlott vagy támogatott webshoppal több emailezés után se jutok düllőre,és konkrétan engem néznek hülyének hogy nem értek hozzá,hogy nem úgy csinálom ahogy kell és természetesen nem akarnak semmi áron cserét lebonyolítani így a ti segítségetek szeretném kérni.
Tehát adott a fent említett gép,azonban az akku fedél ráhatásra kinyílik,ha benne van az aksi ha nincs! Nem az első ilyen elven működő modom de ennél akár milyen erővel nyomom le a fedelet és csinálok mindent úgy ahogy kell 2-3 rázásra már nyílik is ki a fedél.Kérdésem tehát hogy esetleg valakinek van e valamit ötlete,tapasztalata,tippje,bármi ami segíthet? Ez így konkrétan használhatatlan.Segítségetek előre is köszönöm!

Szia. A Tesla Nano-m ugyanezt produkálta a régi akkujaimmal amiken már kissé be volt nyomódva a mínusz érintkező. Nehezen észrevehető volt. Zsír új akkukkal feszesen tartott az akku ajtó.

2 kedvelés

Illetve a plusz, nem? A feneke ritkán nyomódik, az bajosabb :roll_eyes:

Van egy L200-am nekem is, valóban nem a legstabilabb ez a részük…

1 kedvelés

Nem, a mínusz. :slightly_smiling_face: A plusz az nem volt vészes. Szerintem érdemes megpróbálni teljesen új akkukkal. Hátha…

1 kedvelés

Kipróbáltam azt is.Teljesen uj akkuk :frowning:

1 kedvelés

Ok, csak azért írtam, ezeknek az akkuknak nem jó, ha van számottevő benyomódas valahol a testen. Elöl a + érintkező lemezke az “megszokott”, az más :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Tudom, de nekem azokon nem látszott semmi, a mínusz oldal volt “sérülékenyebb” (sárga LG).

1 kedvelés

Ezeknek alul ilyen rugós-eltolós-reteszes nyitójuk van. Nézd meg, eléggé kijön-e az a lemezke, illetve a modon az ellendarab meg egy műanyag peremecske. Ha zárod az akkufedelet, próbáld meg, hogy kézzel még rátolsz előre.
Esetleg a műanyag peremnél nincs öntéshiba vagy valami szutymó?
Rugó elég erős?
Nálam stabil, ha jól rányomok az akkutartó fedélre és tolok a tolózáron előre…

De elég hülye mechanizmus, mert gumírozott, cseppálló akar lenni…

4 kedvelés

Talán rosszul látok… Hol van az akkufedélen az a kis izé?

1 kedvelés

Igen, az a kis lemezke/nyelv a gyenge láncszem. Fentieket próbálja ki.

1 kedvelés

Legeslegvégső megoldás a pillanatragasztó és töltés a modban

Ezek a kulcspontok.


Véleményem szerint az a kis patent ami a modba van és megfogná a “nyelvet” rövid.

1 kedvelés

Nekem a jól rányomás, és a recés bizbaz erős előretolása segít. :+1:
A rugó maga ehhez gyenge.


A bekarikázott rész a tiéddel összevetve Zoli,szerintem pont az a körömnyi rés hiányzik hogy jól záródjon.

1 kedvelés

Ez itt nem valamilyen sérüléses horpadás?


Bár a másik képen nem látszik…akkor csak a fény tükröződése téveszt meg

Ha az erőteljes lenyomás utáni erőből megtolt retesz se segít, akkor ott maximum marni, igazítani lehetne a modtest műanyag pereme alatt. De nekem elég szokott lenni ez a procedúra. Gumírozott, ha nem segítesz rá, az a kis rugó nem teszi be a helyére magától. Ez mondjuk konstrukciós hiba…

2 kedvelés

Nem nem,semmi sérülés nincs rajta,még használatba se volt :smiley: