Geekvape AEGIS Legend 2 L200 Akku Fedél.

Akkor az elkoszolódás is kizárva

Olvasgattam redditen is hogy másnál sőt több embernél is hiba ez.Még egy utolsó emailt irtam a shopnak hátha kitudok harcolni egy cserét,de ha az se jön be,kénytelen leszek uj modot keresni :frowning:

Azért légyszi írd meg melyik webshop-ból van. Ha nem korrektek akkor én biztos teleírnám az összes létező forumot a sztorival…ahol említve lettek

Sajnálom, hogy az erőltetett bezárás nem vált be nálad. (Próbáltad azért?) Típushiba, a gumírozás miatt.

1 kedvelés

Hidd el mindent próbáltam.Még videót is néztem,hogy ki hogyan zárja be,sőt még tiktokon is megnéztem az official GeekVape csatornát.Semmi.Ismerősök is próbálták hátha,de ugyan úgy kap 2-3 ütést,rázkódást,sőt akár asztalra letételt ugyanúgy kinyílik. :frowning:

Nem lehet, hogy nem csúszik ki teljesen a nyelv? :thinking: Valahogy meg kéne piszkálni. Mondjuk csipesszel megpróbálni kijjebb húzni. Vagy azt a 4 csavart kicsavarni, belenézni, hogy mi a szitu. :thinking:

Igen, ott lehet némi reszelnivaló, meg a rugók :thinking: bár ez már nem userbarát berhelés, nem hibáztatható, aki nem áll neki szétkapni ott.

2 kedvelés

Nekem még az első Legendem van, ott nagyon be kell nyomni és nagyon el kell tolni. És akkor jó :sweat_smile:
Egy darabig én is pöcsöltem mire ráéreztem.

2 kedvelés

Ezt feszegetem reggel óta, hogy az IP2000 és a csókálló gumiágy, meg ez a lemezkés baxás ilyen hibákkal küzd. :+1:

Igen, próbáltalak alátámasztani, mert láttam, hogy a pusztába kiabálsz és azt is egy párhuzamos univerzumban :sweat_smile:

Ha nem cserélik Neki, akkor talán nem veszít vele semmit. De csak egy ötlet. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ezen tanakodok most én is,hogy egyáltalán érdemes e kicseréltetni…

Ha a helyedben lennék, megvárnám a válasz emailt. Ha nem nyitottak a cserére, akkor megpróbálnám. Ha szerinted ez ebben a formában kuka, akkor nincs veszteni valód. Egyébként így szerintem is használhatatlan. Vaaaagy ami még eszembe jutott. @Albatronik mutatta múltkor, hogy ugyanúgy járt a Tesla Nano-val mint én, és mint most Te. Ő egy gumit tett rá függőlegesen.

2 kedvelés

Szomorú, hogy egy ilyen egyértelmű hiba miatt nem cserélnek. Nekem nemrég a Sourcemore egy deckbe ragadt csavar miatt új tankot küldött pedig ők 8500 km-re vannak innen.

14 napos elállás nincs a webshopon? Vagy túl sokat kérek egy ilyen oldaltól?

6 emailt váltottam a shoppal,és kb 4 volt az amibe leírja hogy hogy kell helyesen bezárni az akkufedelet,miközben én már leírtam nekik hogy nem ez az első olyan gépem amin ilyen elven működik az akkufedél lezárása.De váltig állították hogy a videón is látszik hogy nem zárom rá a reteszt.Az hogy milyen oldal,mennyire megbízható nem tudom.Fehér Tomi által ismertem meg,és kedvező áron volt a gép.Nyilván nem bántom Tomit mert nem ő tehet róla,meg maga a webshop se.De hogy ennyire nem akarják a cserét az számomra hihetetlen…vagy egyszerűen írják le hogy nem cserélik,vagy vásároljam le náluk,vagy válasszak más készüléket,vagy bármit érted… (webshop nevét nem tudom leírhatom e,de ha @Vaperina_Kinga engedélyezi akkor leirom persze)

Én konkrétan kigyomlálnám Fehér Tamás minden véleményét a YT-ról és sóval hinteném be a helyét…

Szigszalag oszt jóvanaz :sweat_smile:

vagy tépőzárat ragasztani mindkét oldalára és alulról átkötni pánttal :rofl::joy::rofl:
De Deepfreeze szigszalagja helyett a pánttal körbetekerés (végei tépőzáros egymáshoz rögzítéssel) is oké

Amúgy tuti megigazítható, csak ez nem mindenkinek egyformán kézsége.

Postásgumi? :grin: (Piros, és duplán).

Amúgy egy miniatűr csavarral is megoldható lenne. Különben a mod relég korrektül tölt, én 7 hónapja benne töltöm az akkukat. Teljesen OK.

image